V mrazivých výšinách

V mrazivých výšinách

Čtyři věžové otočné jeřáby Liebherr v nepřetržitém provozu na stavbě nejvyšší budovy v Evropě – věže Lakhta. Servisní pracovník společnosti Liebherr zajišťoval hladký průběh prací i za extrémních povětrnostních podmínek. Ohlédnutí.

Čtěte příběh
Energetická revoluce 2.0

Energetická revoluce 2.0

V blízkosti města Schwäbisch Hall se píše vzrušující budoucnost energetické revoluce. Pilotní projekt „Přírodní akumulátor energie Gaildorf“ kombinuje větrné elektrárny s decentrální přečerpávací vodní elektrárnou. Tato kombinace poprvé umožňuje akumulovat přírodní energii a přitom je dle potřeb k dispozici.

Čtěte příběh
Blízko k nebi

Blízko k nebi

Všechno je extrémní na nejvyšším německém staveništi. Každý, kdo zde pracuje na téměř 3000 metrů, musí být odlétán z velmi speciální formy. Stejně jako společnost 150 EC-B firmy Liebherr věrně sloužila svým účelům za všech poveternostních podmínek za poslední dva roky. Zde můžete vidět, jaké zvláštní výzvy má stavba nového lanovky na Zugspitze na člověka a stroj.

Čtěte příběh
Připraven k akci se zvířaty

Připraven k akci se zvířaty

Zoo Dortmund nyní představuje velmi výraznou "šelmu břemene". Vypadá to jako žirafa, hrabata jako šelmy, je vyzbrojena jako nosorožec a pohybuje se stejně jistě jako himálajský tahr.

Čtěte příběh
Alternativní pohonné systémy

Alternativní pohonné systémy

Kam směřujeme v oblasti technologií pohonných systémů? Dipl.-Ing (TU) Klaus Graner, výkonný ředitel a ředitel technologie pohonných systémů společnosti Liebherr-Components Biberach GmbH, se zabývá důkazy.

Čtěte příběh
Zemní stroje

Zemní stroje

V oblasti zemních strojů nabízí Liebherr široký program čelních kolových nakladačů, hydraulických a lanových rypadel, ale také buldozery, pásové nakladače, teleskopické manipulátory a kloubové dampry.

Zemní stroje
Věžové jeřáby

Věžové jeřáby

Liebherr je největším světovým dodavatelem věžových jeřábů. Naše nabídka zahrnuje stroje všech řídicích systémů a velikostních tříd pro každý úkol stavitelství.

Věžové jeřáby Liebherr
Stories

Stories

Pod „Stories“ najdete multimediální příběhy o zajímavých tématech z různých odvětví skupiny Liebherr.

Přejít na stories