Divize zemních strojů

Divize zemních strojů spojuje široké spektrum produktů s rozmanitými možnostmi použití. Díky vývoji vlastních systémů pohonu a ovládání má společnost Liebherr obzvlášť vysoký podíl vlastní výroby. Zastřešující společností této divize je Liebherr-EMtec GmbH se sídlem v městě Kirchdorf an der Iller (Německo).

Produkty divize zemních strojů

Produkty divize zemních strojů

Produkty divize zemních strojů
Divize zemních strojů firemní skupiny Liebherr vyvíjí a vyrábí velký počet zemních a průmyslových strojů.

Osm výrobních závodů na celém světě

Divize zemních strojů vyvíjí a vyrábí v osmi výrobních závodech v Evropě, Asii a v Jižní Americe mimořádně rozsáhlé portfolio produktů. Patří k němu mobilní a pásová rypadla, hydraulická lanová rypadla, vrtací a pilotovací zařízení, buldozery a pásové nakladače, pokladače potrubí, teleskopické nakladače, kolové nakladače, kloubové dampry a průmyslové stroje. Tyto stroje pokrývají celé spektrum tradičních zemních prací. Dalšími oblastmi použití strojů jsou terénní úpravy, zemědělství a lesnictví nebo vrtací a pilotovací práce. Průmyslové stroje se používají od surovinového a recyklačního průmyslu přes manipulaci se dřevem až po překládku zboží ve vnitrozemských a přímořských přístavech.

Klíčové technologie a komponenty Liebherr

Pro zajištění vysoké kvality produktů se také u zemních strojů Liebherr používají důležité komponenty z vlastní výroby. K tomu patří například veškerá technika pohonů a ovládání, kterou tvoří vznětové motory, hydraulické soustavy a převodovky.

Kvalifikované služby pro zákazníky a servisní síť

Pro stavební stroje je velmi důležitá vysoká míra provozuschopnosti. Kvalifikované servisní služby v každé provozovně a zásobení originálními náhradními díly zajišťuje hustá mezinárodní servisní síť.

Výrobní program zemních strojů

Společnost Liebherr nabízí v oblasti zemních strojů komplexní nabídku produktů.

Výrobní závody

Divize zemních strojů má na celém světě osm výrobních závodů.

Bischofshofen (Rakousko)
Colmar (Francie)
Ta-lien (Čínská lidová republika)
Guaratinguetá (Brazílie)
Kirchdorf an der Iller (Německo)
Nenzing (Rakousko)
Nižnij Novgorod (Rusko)
Telfs (Rakousko)