Kariéra

Vášeň pro techniku, smysl pro kvalitu až do posledního detailu a jasná orientace na užitek produktů jsou hlavním motivátorem veškerých aktivit celosvětové firemní skupiny Liebherr. Tyto hodnoty zastupují také zaměstnanci společnosti Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. při své každodenní práci.

Společnost Liebherr nabízí mnoho možností rozvoje pro nováčky v oboru i pro zkušené pracovníky.

Liebherr jako zaměstnavatel

Společnost Liebherr vám nabízí nové možnosti ve vaší kariéře. Zkušení odborníci, nováčci i absolventi zde nacházejí možnosti svého dalšího rozvoje v různých profesích a činnostech. Mnoho společností Liebherr zajišťuje vlastní vzdělávání a nabízí vlastní vzdělávací program.

Chci pracovat u Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.

Chceš se stát součástí našeho týmu? Jsi osoba, která je pečlivá, zodpovědná, je týmovým hráčem a ráda se vzdělává? Nebo tě třeba zajímá technika a stavební stroje? Pošli nám o sobě pár informací, přilož životopis, a jakmile budeme obsazovat odpovídající pozici, určitě se ozveme.

Chci pracovat u Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.

Nabízené pracovní pozice u Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.

Zde máte možnost získat rychlý přehled volných pracovního míst ve společnosti Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. Pomocí filtrů se dále můžete podívat na volné pracovní pozice i v ostatních společnostech Liebherr po celém světě. Kvalifikovaní a angažovaní kolegové jsou u společnosti Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. vždy vítáni.

Volná místa u společnosti Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.

Mechanikem u Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.

We need your consent This video is provided by Google*. When you load this video, your data, including your IP address, is transmitted to Google, and may be stored and processed by Google, also for its own purposes, outside the EU or the EEA and thus in a third country, in particular in the USA**. We have no influence on further data processing by Google. By clicking on “ACCEPT”, you consent to the data transmission to Google for this video pursuant to Art. 6 para. 1 point a GDPR. If you do not want to consent to each YouTube video individually in the future and want to be able to load them without this blocker, you can also select “Always accept YouTube videos” and thus also consent to the respectively associated data transmissions to Google for all other YouTube videos that you will access on our website in the future. You can withdraw given consents at any time with effect for the future and thus prevent the further transmission of your data by deselecting the respective service under “Miscellaneous services (optional)” in the settings later also accessible via the “Privacy Settings” in the footer of our website). For further information, please refer to Data Protection Declaration and the Google Privacy Policy. * Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ireland; parent company: Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA
** Note: The data transfer to the USA associated with the data transmission to Google takes place on the basis of the European Commission’s adequacy decision of 10 July 2023 (EU-U.S. Data Privacy Framework).

Uvažujete o tom, že byste se rád stal součástí týmu mechaniků zemních strojů či věžových jeřábů u společnosti Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.? Možná vám při rozhodování pomůže krátké video, které jsme natočili mezi našimi mechaniky.

Kontakty

Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.

Vintrovna 17

664 41 Popůvky u Brna

Česká republika

Martina Citterbardová
Asistentka personalistiky, náboru a vzdělávání

Tel.: +420 547 425 330
Mobil: +420 725 560 512
E-mail: [email protected]