Divize věžových otočných jeřábů

Tato divize produktů vyvíjí a vyrábí věžové otočné jeřáby a mobilní stavební jeřáby, které splňují nejrůznější požadavky. V každém tržním regionu se vyrábějí jeřáby speciálně upravené podle požadavků zákazníků. Divize navíc nabízí projektové poradenství, mimo jiné pro stavby elektráren a investiční výstavbu nebo pro stavby větrných elektráren.

Věžové otočné jeřáby Liebherr při práci na velké stavbě

Věžové otočné jeřáby Liebherr při práci na velké stavbě

Věžové otočné jeřáby Liebherr při práci na velké stavbě
Jeřábové systémy společnosti Liebherr se používají na velkých stavbách po celém světě. Ke službám divize věžových otočných jeřábů patří také projektování stavenišť a též pronájem a prodej použitých strojů.

Jeřábové systémy pro náročný provoz

Divize věžových otočných jeřábů vyrábí v pěti provozovnách na světě široké portfolio jeřábů s horní otočí, rychlestavitelných jeřábů a mobilních stavebních jeřábů pro široké spektrum použití. Nosnosti jeřábových systémů Liebherr dosahují od 13 do 5 000 t, vyložení až 100 m a maximální výšku háku u volně stojících jeřábů až 120 m. Funkci zastřešující společnosti zajišťuje Liebherr-Werk Biberach GmbH (Německo), která je také současně výrobním závodem.

Zaměřeno na projekty stavenišť

Pod názvem „Liebherr Tower Crane Solutions“ vytvořila divize v provozovně v Biberachu an der Riß odborný tým pro poskytování poradenství související se speciálními projekty, projekty pro elektrárny a investiční výstavbu a pro stavby větrných elektráren. Tento pracovní tým přitom využívá celosvětovou síť společností a obchodních zastoupení Liebherr a koordinuje spolupráci mezi úseky konstrukce, statiky, výroby, prodeje, pronájmu a poprodejního servisu v oblasti věžových otočných jeřábů. Cílem je poskytování co největšího užitku zákazníkům na celém světě pro jejich stavební projekty.

Prodej a pronájem použitých strojů

V Biberachu se nachází také středisko, které zajišťuje prodej a pronájem použitých věžových otočných jeřábů. Zajišťuje nákup a prodej použitých jeřábů Liebherr po celém světě. Dále jsou v nabídce nájemní stroje a příslušenství decentralizovaného portfolia pronajímaných strojů společností Liebherr.

Výrobní program věžových otočných jeřábů

Společnost Liebherr nabízí věžové otočné jeřáby a mobilní stavební jeřáby pro nejrůznější požadavky.

Výrobní závody

Divize věžových otočných jeřábů má pět provozoven na celém světě.

Biberach an der Riß (Německo)
Guaratinguetá (Brazílie)
Pune (Indie)
Nižnij Novgorod (Rusko)
Pamplona (Španělsko)