Divize námořních jeřábů

Divize námořních jeřábů Liebherr je v oblasti překládky zboží zastoupena lodními, plovoucími, námořními, kontejnerovými a mobilními přístavními jeřáby a kontejnerovými překladači a dalšími průmyslovými stroji, které jsou speciálně zkonstruované pro provoz v přístavech.

Kontejnerové jeřáby Liebherr při překládce zboží v přístavu

Kontejnerové jeřáby Liebherr při překládce zboží v přístavu

Kontejnerové jeřáby Liebherr při překládce zboží v přístavu
Jednou z oblastí použití námořních jeřábů Liebherr jsou překládky kontejnerů v přístavech.

Nasazení v přístavech a na moři

Společnost Liebherr nabízí v oblasti námořních jeřábů mnohostrannou a dobře odstupňovanou paletu produktů pro každý způsob překládky zboží v přístavech i na moři. K produktům patří mostové jeřáby na překládku kontejnerů, dále kolové a kolejové jeřáby na stohování kontejnerů, portálové vysokozdvižné vozíky, mobilní přístavní jeřáby, kontejnerové překladače a lodní, plovoucí a námořní jeřáby. Aktivity v těchto oblastech zajišťuje divize námořních jeřábů, jejíž operativní vedení zajišťuje společnost Liebherr-MCCtec GmbH se sídlem v rakouském Nenzingu jako zastřešující společnost divize.

Výroba v Evropě

Produkty divize námořních jeřábů se vyrábí v Evropě ve čtyřech výrobních závodech: Liebherr-Werk Nenzing GmbH (Rakousko), Liebherr Container Cranes Ltd. v Killarney (Irsko), Liebherr Sunderland Works Ltd. (Velká Británie) a Liebherr-MCCtec Rostock GmbH (Německo). Kvalifikované servisní služby v každé provozovně a zásobení originálními náhradními díly zajišťuje hustá mezinárodní servisní síť.

Výrobní program námořních jeřábů

Divize námořních jeřábů společnosti Liebherr nabízí rozsáhlé portfolio produktů pro každý způsob překládky materiálu v přístavech a na moři.

Výrobní závody

Námořní jeřáby Liebherr se vyrábí ve čtyřech provozovnách v Evropě.

Killarney (Irsko)
Nenzing (Rakousko)
Roztoky (Německo)
Sunderland (Velká Británie)