Zemní stroje


Zemní stroje značky Liebherr

Stavební stroje Liebherr umožňují efektivní práci na každé stavbě. Nabídka zemních strojů zahrnuje hydraulická rypadla, lanová rypadla, kolové nakladače, buldozery a pásové nakladače, kloubové dampry, teleskopické nakladače a pokladače potrubí. Všechny stroje využívají nejnovější technologie a vyznačují se vysokou kvalitou a efektivitou. Společnost Liebherr vyvíjí stavební stroje již 60 let. Odpovídající hloubku mají také zkušenosti: Každý stroj je výsledkem špičkového inženýrského umění. Společnost Liebherr používá převážnou většinu komponent vlastní výroby, které jsou dokonale optimalizovány pro jednotlivé stroje a odpovídají vysokým požadavkům na kvalitu značky. Výroba kolových rypadel a kloubových damprů se nachází v Německu, pásová rypadla se vyrábějí ve Francii. Z Rakouska jsou dodávány kolové nakladače, buldozery a pásové nakladače, teleskopické nakladače, pokladače potrubí a hydraulická lanová rypadla. Kromě toho se další výrobní závody nacházejí v zahraničí, jako například v Číně a Brazílii.

We need your consent This video is provided by Google*. When you load this video, your data, including your IP address, is transmitted to Google, and may be stored and processed by Google, also for its own purposes, outside the EU or the EEA and thus in a third country, in particular in the USA**. We have no influence on further data processing by Google. By clicking on “ACCEPT”, you consent to the data transmission to Google for this video pursuant to Art. 6 para. 1 point a GDPR. If you do not want to consent to each YouTube video individually in the future and want to be able to load them without this blocker, you can also select “Always accept YouTube videos” and thus also consent to the respectively associated data transmissions to Google for all other YouTube videos that you will access on our website in the future. You can withdraw given consents at any time with effect for the future and thus prevent the further transmission of your data by deselecting the respective service under “Miscellaneous services (optional)” in the settings later also accessible via the “Privacy Settings” in the footer of our website). For further information, please refer to Data Protection Declaration and the Google Privacy Policy. * Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ireland; parent company: Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA
** Note: The data transfer to the USA associated with the data transmission to Google takes place on the basis of the European Commission’s adequacy decision of 10 July 2023 (EU-U.S. Data Privacy Framework).

Nabídka zemních strojů

Zde najdete přehled široké nabídky všech zemních strojů Liebherr.

Zákaznický servis a digitální řešení pro obory, které jsou v neustálém pohybu

Ať už se jedná o provoz strojů v silničním stavitelství, zahradnictví a zemědělství, v inženýrském stavitelství, při provádění demoličních prací nebo v komunálních službách: Výkon a spolehlivost jsou dva rozhodující parametry, které se spolupodílejí na úspěšné realizaci zemních prací. Úspěch může přinést pouze komplexní sladění výkonných strojů, servisních služeb a chytrých asistenčních systémů. Naše servisní řešení jsou koncipována tak, aby Vám zajišťovala maximální podporu při Vaší každodenní práci.

Kontaktujte nás nyní!