Divize letectví a dopravní techniky

Divize letectví a dopravní techniky nabízí komplexní systémy a komponenty pro výrobce a provozovatele letadel a kolejových vozidel. Divize navíc poskytuje svým zákazníkům flexibilní služby na klíč.

Dodavatel leteckého průmyslu a průmyslu kolejových vozidel

Dodavatel leteckého průmyslu a průmyslu kolejových vozidel

Dodavatel leteckého průmyslu a průmyslu kolejových vozidel
Společnost Liebherr dodává systémová řešení a komponenty pro letecký průmysl a průmysl kolejových vozidel.

Celosvětově přední systémový dodavatel leteckého průmyslu

V leteckém průmyslu se společnost Liebherr vypracovala na pozici celosvětově předního systémového dodavatele. Segment produktů pro letecký průmysl vyvíjí a vyrábí ovládací a řídicí systémy letadel a také podvozky a systémy letového řízení. Tyto systémy jsou instalovány na palubě mnoha letadel: ve velkoprostorových i v malých dopravních letadlech, regionálních letadlech a aerotaxi, ve vojenských letadlech a ve vrtulnících. K zákazníkům patří téměř všichni renomovaní výrobci letadel. Segment produktů pro letecký průmysl nabízí komplexní zákaznické služby na bázi celosvětové sítě provozoven, zajišťujících provádění servisu a údržby, poskytování technické podpory, dokumentace a logistiky náhradních dílů.

Dodavatel průmyslu kolejových vozidel

Divize produktů dopravní techniky nabízí výrobcům a provozovatelům kolejových vozidel širokou paletu vysoce integrovaných systémů a komponent: Systémy topení, vzduchotechniky a klimatizace, hydraulické ovládací systémy a elektronické komponenty společnosti Liebherr se používají ve vysokorychlostních, dálkových a kyvadlových vlacích a rychlovlacích, soupravách metra a v autobusech.

Provozovny divize letectví a dopravní techniky

Divize letectví a dopravní techniky Liebherr má pět výrobních závodů pro letecké komponenty v Lindenbergu (Německo), Toulouse (Francie), Guaratinguetá (Brazílie), Nižnij Novgorod (Rusko) a Čchang-ša (Čínská lidová republika). V oblasti dopravní techniky provozuje tato divize tři výrobní závody v Korneuburgu (Rakousko), Radinovo (Bulharsko) a Zhuji (Čínská lidová republika). Výrobní závody doplňuje celosvětová obchodní a servisní síť.

Zastřešující společností divize je Liebherr-Aerospace & Transportation SAS v Toulouse, která koordinuje veškeré aktivity v oblasti letectví a dopravní techniky.

Výrobní program letectví a dopravní techniky

Společnost Liebherr nabízí systémy pro letecký průmysl a průmysl kolejových vozidel.

Výrobní závody

Systémy a komponenty pro letecký průmysl vyrábí společnost Liebherr v pěti provozovnách na celém světě.

Čchang-ša (Čínská lidová republika)
Guaratinguetá (Brazílie)
Lindenberg (Německo)
Nižnij Novgorod (Rusko)
Toulouse (Francie)

Systémy a komponenty pro průmysl kolejových vozidel vyrábí společnost Liebherr ve třech provozovnách na celém světě.


Korneuburg (Rakousko)
Radinovo (Bulharsko)
Zhuji (Čínská lidová republika )