Divize hotelů

Divize hotelů firemní skupiny Liebherr provozuje šest hotelů luxusní kategorie. Tři z nich se nacházejí v Irsku, dva v Rakousku a jeden v Německu.

Foyer hotelu Löwen Hotel Montafon (Rakousko)

Foyer hotelu Löwen Hotel Montafon (Rakousko)

Foyer hotelu Löwen Hotel Montafon (Rakousko)
Setkání tradičních a moderních trendů: foyer kompletně zrenovovaného hotelu Löwen Hotel Montafon v rakouském Schrunsu, který byl znovu otevřen na podzim roku 2013.

První hotel společnosti Liebherr v Irsku

Již v šedesátých letech byl vybudován první hotel firemní skupiny Liebherr v Irsku pod názvem The Europe Hotel & Resort. Brzy poté přibyly další dva irské hotely: Ard na Sidhe Country House v Killorglinu a Dunloe Castle v Beaufortu, Killarney. Dnes všechny tři irské hotely provozuje společnost Liebherr-Gesellschaft Killarney Hotels Ltd.

Sídlo divize je ve Švýcarsku

V osmdesátých letech byly vybudovány další hotely firemní skupiny. Löwen Hotel Montafon patří od roku 1982 společnosti Liebherr a provozuje jej společnost Hotel Löwen Schruns GmbH. Interalpen-Hotel Tyrol byl otevřen v roce 1985 v Telfsu (Rakousko) a provozuje jej společnost Interalpen-Hotel Tyrol GmbH. Od roku 1988 patří k hotelům firemní skupiny Liebherr také Hotel Falken v Memmingenu (Německo).

Všechny nadřazené aktivity v divizi hotelů koordinuje zastřešující společnost Liebherr-Hotels AG v Bulle (Švýcarsko).

Hotely firemní skupiny Liebherr

Šest hotelů firemní skupiny Liebherr nabízí komfort a služby pro vysoké nároky.