Divize domácích spotřebičů

Tato divize zajišťuje výrobu chladicích a mrazicích zařízení pro domácnosti i pro komerční využití ve pět státech. Zastřešující společností divize je společnost Liebherr-Hausgeräte GmbH se sídlem v Ochsenhausenu (Německo).

Chladicí technika divize domácích spotřebičů

Chladicí technika divize domácích spotřebičů

Chladicí technika divize domácích spotřebičů
Chladničky a mrazničky Liebherr jsou optimálně vybaveny pro použití v domácnostech i pro komerční účely a jsou symbolem inovativní technologie chlazení a moderního designu.

Pokrokové technologie chladicí techniky a moderní design

Výrobní program domácích spotřebičů Liebherr se vyznačuje inovativními idejemi, moderním designem a propracovanými řešeními pro vysoký uživatelský komfort. K tomu patří stolní, skříňové a vestavné chladničky a mrazničky, kombinované chladničky a mrazničky, skladové nebo nápojové chladničky nebo chladničky na víno, temperované vinotéky a humidory. Pro profesionální použití pro obchodní a komerční účely se vyvíjejí a vyrábějí chladničky a mrazničky, chladicí a mrazicí boxy, chladicí skříně na nápoje a laboratorní chladicí skříně. Domácí spotřebiče Liebherr jsou v Evropě i mimo ni symbolem kvality. Z různých výrobních závodů je denně expedováno více než 7 000 chladicích zařízení.

Čtyři výrobní závody

Od roku 1954 vyrábí společnost Liebherr chladničky a mrazničky, které se dnes vyrábějí ve čtyřech zemích: v Německu, Rakousku, Bulharsku a v Malajsii. Společnost Liebherr-Hausgeräte GmbH v Ochsenhausenu (Německo) koordinuje všechny obchodní aktivity divize jako zastřešující společnost celé divize.

Výrobní program domácích spotřebičů

Společnost Liebherr jako výrobce chladicích a mrazicích zařízení nabízí ve svém sortimentu více než 3 000 produktů.

Výrobní závody

Chladicí a mrazicí zařízení Liebherr se vyrábějí v Evropě a v Asii v pěti provozovnách.

Kluang (Malajsie)
Lienz (Rakousko)
Ochsenhausen (Německo)
Radinovo (Bulharsko)