Divize míchací techniky

Společnost Liebherr má zastoupení po celém světě s komplexní nabídkou míchací techniky. V nabídce je správné řešení pro každou potřebu ekonomické výroby a optimální přepravy kvalitního betonu.

Produkty divize míchací techniky

Produkty divize míchací techniky

Produkty divize míchací techniky
Čerpadla betonových směsí, mobilní míchače a míchací zařízení z výrobního programu divize míchací techniky Liebherr.

Přeprava a výroba betonu

Výrobní program divize míchací techniky zahrnuje mimo jiné míchací techniku v různých velikostech a provedeních, čerpadla betonových směsí, mobilní míchače, pásové dopravníky pro mobilní míchače, řídicí a měřicí techniku a také systémy pro recyklaci zbytkového betonu.

Komplexní dodavatel a specialista v oblasti míchací techniky

Společnost Liebherr se etablovala v oblasti míchací techniky jako výrobce kvalitních strojů a zařízení pro výrobu betonových směsí. V Bad Schussenriedu (Německo) provozuje společnost Liebherr vlastní moderní zkušební techniku s laboratoří betonu. Zde se ve spolupráci se zákazníky provádějí zkoušky míchání betonových směsí s různými materiály nebo podle různých receptur.

Výrobní závody na celém světě

Výrobní zařízení provozuje divize míchací techniky v Bad Schussenriedu a v Novém Ulmu, ale také v Guaratinguetá (Brazílie), v Rayongu (Thajsko) a v Sü-čou (Čínská lidová republika) Funkci zastřešující společnosti divize zajišťuje Liebherr-Mischtechnik GmbH v Bad Schussenriedu (Německo).

Výrobní program míchací techniky

Společnost Liebherr nabízí v oblasti míchací techniky komplexní nabídku produktů.

Výrobní závody

Divize míchací techniky má na celém světě pět výrobních závodů.

Bad Schussenried (Německo)
Guaratinguetá (Brazílie)
Nový Ulm (Německo)
Rayong (Thajsko)
Sü-čou (Čínská lidová republika)