Divize autojeřábů

Výrobní spektrum divize autojeřábů zahrnuje více než 30 různých typů autojeřábů a pásových jeřábů s teleskopickým a příhradovým výložníkem. Portfolio produktů se neustále aktualizuje a přizpůsobuje požadavkům trhu. Zastřešující společností divize je společnost Liebherr-Werk Ehingen GmbH (Německo), která současně funguje také jako výrobní společnost.

Autojeřáby Liebherr

Autojeřáby Liebherr

Autojeřáby Liebherr
Autojeřáby Liebherr se vyznačují mobilitou a univerzálními možnostmi použití.

Potřeby zákazníků jsou na prvním místě

Od vývoje jeřábů až po servis jsou potřeby zákazníků vždy na prvním místě. Divize nastavuje nová měřítka ohledně kvality, funkčnosti a bezpečnosti autojeřábů, které se vyznačují vysokou mírou provozuschopnosti. Společnost Liebherr například zavedla koncept terénního autojeřábu a dnes v této oblasti má v nabídce nejširší sortiment produktů. Díky inovativním teleskopickým systémům a tvarům profilů se daří vyvíjet čím dál delší a silnější výložníky. Od začátku vývoje jeřábů s příhradovou konstrukcí dosahuje společnost Liebherr rekordů v nosnosti a výšce zdvihu. Další mezník: Výložník Liebherr-PowerBoom, který je v dolní části vyroben jako dvojitý hlavní výložník z příhradové konstrukce pro velké pásové jeřáby.

Obchodní pobočky na celém světě

Autojeřáby a pásové jeřáby s nosností přes 300 tun se vyvíjejí a vyrábějí v německém Ehingenu nad Dunajem. V provozovně Nenzing (Rakousko) vyrábí společnost Liebherr pásové jeřáby o nosnosti až 300 tun. Kromě toho má tato divize po celém světě k dispozici velké množství obchodních a servisních poboček.

Výrobní program autojeřábů

Společnost Liebherr nabízí výkonné autojeřáby a pásové jeřáby pro nejrůznější možnosti použití.

Výrobní závody

Společnost Liebherr vyvíjí a vyrábí autojeřáby ve dvou výrobních provozovnách v Evropě:

Ehingen nad Dunajem (Německo)
Nenzing (Rakousko)