Nehoda na vrcholu sezóny!

Těsně před Vánocemi obdržel servisní tým společnosti Liebherr nouzové volání poněkud jiného druhu. Přečtěte si náš příběh a zjistěte, o jaký neobvyklý telefonát šlo.

We need your consent This YouTube video is provided by Google*. If you load the video, your data - including your IP address - is transmitted to Google and may be stored and processed by Google inter alia in the USA. We have no influence over further data processing by Google. By clicking on "Accept", you consent to the transmission of data to Google for this video in accordance with Art. 6 (1) (a) GDPR and at the same time expressly consent to the transfer of data to the USA in accordance with Art. 49 (1) (a) GDPR. If you no longer wish to consent to each YouTube video individually in the future and wish to be able to load the videos without this blocker, you can also select "Always accept YouTube" and thereby consent to the associated data transmissions and transfers to Google and to the USA for all other YouTube videos which you open on our website in the future. Please note that, in the opinion of the European Court of Justice, there does not currently exist an adequate level of data protection in line with EU standards in the USA, and at present we cannot provide suitable safeguards to protect your data and offset this shortcoming. Possible risks to you of data transfer to the USA are that access by state authorities cannot be excluded and that your data could be processed for reasons of national security, criminal prosecution or for other purposes in the public interest of the USA, possibly without you being informed separately and without enforceable rights and effective means of redress being available to you. You can withdraw consent that you have given at any time with future effect via the settings. For further information, please see our Data Protection Declaration and Google's Privacy Policy. *Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irland; Mutterunternehmen: Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA

Vhodné řešení všeho

Zákaznický servis Liebherr je pro zákazníky kdykoliv k dispozici. Bez ohledu na požadavky najdeme vždy vhodné řešení. Tentokrát však má zákaznický servis na lince zcela mimořádného zákazníka: poněkud nevrlý, starší pán, který je zjevně v časové tísni, má zájem o informace týkající se různých strojů. Často musí hodně vysoko, přepravuje těžká břemena a někdy musí také něco přeložit a optimálně by všechno mělo probíhat co možná nejtišeji. A přitom do telefonu ještě něco mumlá o ponících, kostkách Lega a o saních.

Avšak nic z toho není pro stroje Liebherr žádná skutečná výzva. Každý požadavek lze splnit. Proto zbývá jediná otázka: kam se to všechno má dodat. Na to je jasná odpověď: samozřejmě na severní pól!

Objednávka z dalekého Severu

Zákaznický servis společnosti Liebherr přijal krátce před Vánocemi mimořádné volání o pomoc. Zjistěte z našeho příběhu, co měl tento neobvyklý telefonát znamenat.

 • Mobilní a pásové jeřáby Mobilní a pásové jeřáby

  Tichá a nehlučná je přeprava dárků ve městě pomocí mobilního jeřábu s elektrickým pohonem.

 • Speciální stroje na zakládání staveb Speciální stroje na zakládání staveb

  Hydraulické lanové rypadlo nachází i na břehu ještě nějaké dárky.

 • Námořní jeřáby Námořní jeřáby

  Námořní jeřáby umožňují distribuci dárků také na moři.

 • Chladicí a mrazicí zařízení Chladicí a mrazicí zařízení

  Přihrádka Bio Fresh v lednici udrží mrkvičku dlouho křupavou.

 • Míchací technika Míchací technika

  Místo betonu tentokrát z domíchávače pršely dárky.

 • Hotely Hotely

  Také Santa Klaus by si měl v tom veškerém shonu dopřát malou přestávku v některém z hotelů Liebherr.

 • Věžové otočné jeřáby Věžové otočné jeřáby

  Žádný komín není dost vysoký: věžové otočné jeřáby se dostanou všude.

 • Důlní stroje Důlní stroje

  Také v dolech tohoto světa se skrývají dárky – jejich velikost zde nehraje žádnou roli díky výkonu našich strojů.

 • Komponenty Komponenty

  Tak nádherný strom: nesčetné komponenty vytvářejí krásné vánoční ozdoby.

 • Letectví a dopravní technika Letectví a dopravní technika

  Vlak a vrtulník rozvážejí dárky do celého světa.

 • Nástroje na ozubení a automatizační systémy Nástroje na ozubení a automatizační systémy

  Automatický systém umožňuje roztřídit všechny dárky a přemístit je na dopravník.

 • Zemní a průmyslové stroje Zemní a průmyslové stroje

  Přeprava dárků z místa A do místa B není pro kolový nakladač vůbec žádný problém.

Mohlo by Vás zajímat

Vánoční pečení s Liebherrem

Vstupte do fascinujícího vánočního světa Liebherr a nechejte se překvapit, co všechno je možné ve světě snů.

Na příběhu

Internetový obchod Liebherr

Sháníte ještě vhodný vánoční dárek? V internetovém obchodě najdete kromě našich hlavních protagonistů také celou řadu dalších modelů a velké množství jiného skvělého zboží.

Přejít do internetového obchodu Liebherr

Stories

Pod „Stories“ najdete multimediální příběhy o zajímavých tématech z různých odvětví skupiny Liebherr.

Přejít na stories