Zemní stroje


Zemní stroje značky Liebherr

Stavební stroje Liebherr umožňují efektivní práci na každé stavbě. Nabídka zemních strojů zahrnuje hydraulická rypadla, lanová rypadla, kolové nakladače, buldozery a pásové nakladače, kloubové dampry, teleskopické nakladače a pokladače potrubí. Všechny stroje využívají nejnovější technologie a vyznačují se vysokou kvalitou a efektivitou. Společnost Liebherr vyvíjí stavební stroje již 60 let. Odpovídající hloubku mají také zkušenosti: Každý stroj je výsledkem špičkového inženýrského umění. Společnost Liebherr používá převážnou většinu komponent vlastní výroby, které jsou dokonale optimalizovány pro jednotlivé stroje a odpovídají vysokým požadavkům na kvalitu značky. Výroba kolových rypadel a kloubových damprů se nachází v Německu, pásová rypadla se vyrábějí ve Francii. Z Rakouska jsou dodávány kolové nakladače, buldozery a pásové nakladače, teleskopické nakladače, pokladače potrubí a hydraulická lanová rypadla. Kromě toho se další výrobní závody nacházejí v zahraničí, jako například v Číně a Brazílii.

We need your consent This YouTube video is provided by Google*. If you load the video, your data - including your IP address - is transmitted to Google and may be stored and processed by Google inter alia in the USA. We have no influence over further data processing by Google. By clicking on "Accept", you consent to the transmission of data to Google for this video in accordance with Art. 6 (1) (a) GDPR and at the same time expressly consent to the transfer of data to the USA in accordance with Art. 49 (1) (a) GDPR. If you no longer wish to consent to each YouTube video individually in the future and wish to be able to load the videos without this blocker, you can also select "Always accept YouTube" and thereby consent to the associated data transmissions and transfers to Google and to the USA for all other YouTube videos which you open on our website in the future. Please note that, in the opinion of the European Court of Justice, there does not currently exist an adequate level of data protection in line with EU standards in the USA, and at present we cannot provide suitable safeguards to protect your data and offset this shortcoming. Possible risks to you of data transfer to the USA are that access by state authorities cannot be excluded and that your data could be processed for reasons of national security, criminal prosecution or for other purposes in the public interest of the USA, possibly without you being informed separately and without enforceable rights and effective means of redress being available to you. You can withdraw consent that you have given at any time with future effect via the settings. For further information, please see our Data Protection Declaration and Google's Privacy Policy. *Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irland; Mutterunternehmen: Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA

Nabídka zemních strojů

Zde najdete přehled široké nabídky všech zemních strojů Liebherr.

Zákaznický servis a digitální řešení pro obory, které jsou v neustálém pohybu

Ať už se jedná o provoz strojů v silničním stavitelství, zahradnictví a zemědělství, v inženýrském stavitelství, při provádění demoličních prací nebo v komunálních službách: Výkon a spolehlivost jsou dva rozhodující parametry, které se spolupodílejí na úspěšné realizaci zemních prací. Úspěch může přinést pouze komplexní sladění výkonných strojů, servisních služeb a chytrých asistenčních systémů. Naše servisní řešení jsou koncipována tak, aby Vám zajišťovala maximální podporu při Vaší každodenní práci.

Kontaktujte nás nyní!