Kolový nakladač Liebherr L 526 – L 546

Výkonné kolové nakladače Liebherr jsou skutečně univerzální stroje. Vyznačují se enormní produktivitou a efektivitou ve všech oblastech použití, zejména však v průmyslovém nasazení.

Kolové nakladače Liebherr střední typové řady splňující emisní směrnice pro stupeň V/Tier 4f významnou měrou přispívají k hospodářskému úspěchu provozovatele. Při maximálním překládkovém výkonu se díky pohonu s efektivní spotřebou pohonných hmot snižují provozní náklady a šetří životní prostředí.

Výkonnost

Kolové nakladače Liebherr jsou díky možnosti volby mezi paralelní kinematikou a Z-kinematikou mimořádně mnohostranně a univerzálně použitelné. Zákazník tak může mít pro svůj specifický povoz vždy optimální stroj. Díky tomu se zvyšuje vytížení stroje a tím i jeho produktivita.

Nízké provozní náklady

Pohon Liebherr se systémem Liebherr Power Efficiency (LPE) umožňuje snížit spotřebu paliva až o 25 %. Tento systém dále snižuje opotřebení pneumatik a brzd na minimum.

Robustnost

Komponenty osvědčeného hydrostatického pohonu Liebherr jsou maximálně robustní a výkonné. Tím je zajištěna dlouhá životnost stroje a spolehlivý provoz i za těch nejtěžších provozních podmínek.

Komfort

Moderní a ergonomická konstrukce kabiny umožňuje komfortní a produktivní práci. Velké prosklené plochy kabiny umožňují vynikající výhled všemi směry na pracovní vybavení a na pracovní prostor.

Snadná údržba

Nejdůležitější místa provádění denní údržby jsou u kolových nakladačů Liebherr bezpečně a pohodlně dostupná ze země. Otevřením jednoho krytu se zpřístupní celý prostor motoru. Rychlá a spolehlivá kontrola tak šetří čas i peníze.

Bezpečnost

S novými a inteligentními asistenčními systémy kolových nakladačů nabízí společnost Liebherr komplexní řešení pro zvýšení bezpečnosti a komfortu. Tyto systémy podporují obsluhu stroje při každodenní práci a zvyšují tak pracovní výkonnost. Všechny systémy byly vyvinuty společností Liebherr a jsou plně integrovány do řídicí jednotky stroje.

Ke stažení

Ke stažení

We need your consent This YouTube video is provided by Google*. If you load the video, your data - including your IP address - is transmitted to Google and may be stored and processed by Google inter alia in the USA. We have no influence over further data processing by Google. By clicking on "Accept", you consent to the transmission of data to Google for this video in accordance with Art. 6 (1) (a) GDPR and at the same time expressly consent to the transfer of data to the USA in accordance with Art. 49 (1) (a) GDPR. If you no longer wish to consent to each YouTube video individually in the future and wish to be able to load the videos without this blocker, you can also select "Always accept YouTube" and thereby consent to the associated data transmissions and transfers to Google and to the USA for all other YouTube videos which you open on our website in the future. Please note that, in the opinion of the European Court of Justice, there does not currently exist an adequate level of data protection in line with EU standards in the USA, and at present we cannot provide suitable safeguards to protect your data and offset this shortcoming. Possible risks to you of data transfer to the USA are that access by state authorities cannot be excluded and that your data could be processed for reasons of national security, criminal prosecution or for other purposes in the public interest of the USA, possibly without you being informed separately and without enforceable rights and effective means of redress being available to you. You can withdraw consent that you have given at any time with future effect via the settings. For further information, please see our Data Protection Declaration and Google's Privacy Policy. *Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irland; Mutterunternehmen: Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA

Ke stažení