Liebherr mezi teleskopickými manipulátory

Objevte svět teleskopických manipulátorů Liebherr. Díky převratným inovacím a nejmodernějším technologiím nastavují teleskopické manipulátory nové standardy ve stavebnictví a průmyslu. Ať už se jedná o zvedání těžkých břemen, velké dosahy nebo práce v těžce přístupných pracovních místech – teleskopické manipulátory Liebherr se vyznačují všestranností a mobilitou.

Teleskopické manipulátory Liebherr jsou nabízeny ve dvou různých modelových variantách. Pro náročné nasazení a vysoké zatížení je k dispozici výkonný stroj „S“. Vyznačuje se maximálním výkonem. Ve standardním provedení jsou teleskopické manipulátory optimálním zařízením pro jednoduché stohování a zvedání a přesvědčí zvláště širokým rozsahem použití.

Standardní provedení

T 32-7, T 41-7, T 33-10

Technické údaje

Varianta „S“

T 35-6s, T 32-7s, T 36-7s, T 41-7s, T 33-10s

Technické údaje

Varianta „S“

T 46-7s, T 55-7s, T60-9s

Technické údaje

Snížení stopy CO2 díky provozu na HVO

Teleskopické manipulátory Liebherr lze provozovat s HVO (Hydrotreated Vegetable Oil). To umožňuje využívat výhody obnovitelného paliva, aniž by došlo ke snížení výkonu a účinnosti. Získáte maximální zvedací výkon, přesné řízení a plynulé ovládání – to vše s výrazně sníženou ekologickou stopou.

HVO ve firmě Liebherr

Rozhodujete se nejen pro Liebherr. Investujete do produktivních pracovníků.

Teleskopické manipulátory Liebherr jsou mnohem víc než jen pomocná zařízení. Naši zákazníci je využívají jako multifunkční klíčové stroje v jednosměnném nebo vícesměnném provozu. Proto jsme postavili teleskopické manipulátory kolem strojníka – s cílem zajistit, aby ráno nastupoval s úsměvem a večer vystupoval uvolněně.

6 důležitých bezpečnostních faktorů


Stáhnout prospekt

Získejte podrobnější informace o teleskopických manipulátorech Liebherr a objevte jejich výhody.

Ke stažení

Najít kontaktní osobu

Kontaktujte vašeho prodejního partnera Liebherr ještě dnes pro nezávaznou konzultaci a osobní nabídku.

Vyhledat obchodníka

Zákaznický servis

Hustá servisní síť po celém světě, moderní servis a prvotřídní kvalifikovaní technici zaručují rychlou podporu na místě.

Zákaznický servis

Také by vás mohlo zajímat

Zemní stroje: Prvotřídní stavební stroje

Kolová a pásová rypadla, čelní kolové nakladače, teleskopické manipulátory, buldozery a pásové nakladače zvládnou každý úkol.

Zjistit víc

Použité teleskopické manipulátory: Nemusí být vždy nové

Objevte velký výběr použitých teleskopických manipulátorů Liebherr na online portálu Liebherr. Stroje pro jakékoliv použití v různém cenovém rozpětí a lokalitách.

Zjistit víc

Z Telfsu do světa: Výrobní závod pro teleskopické manipulátory

Teleskopické manipulátory Liebherr se vyrábí v rakouském Telfsu, kde nejmodernější výrobní zařízení a zkušený odborný personál zajišťují nejvyšší kvalitu a výkon.

Zjistit víc