LHO1 prof tec

КОНСТРУКТОР МЕХАНИКА В РАЗВОЙНА ДЕЙНОСТПловдив- Радиново | Job-ID 26421

  • Job-ID 26421
  • Division Хладилници и фризери
  • Société Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD
  • Secteur Изследователска / Развойна дейност
  • Pays България
  • Niveau d'entrée Професионалисти
  • Type de contrat пълен работен ден

Основни задължения:

  • Обработване на конструктивни задачи в рамките на проекти и/или отделни конструкции;
  • Конструиране на детайли и възли за хладилници и фризери и създаване на съответната конструкторска документация - чертежи, спесификации и т.н.;
  • Изработване на икономическа обосновка за съответните конструкции;
  • Съгласуване на изработените конструкторски решения с останалите членове от проектния екип и другите заводи от концерна;
  • Отговорност за техническото ниво и качеството на изработените проекти, изчислителна документация и конструирани детайли и възли;
  • Спазване на вътрешните конструкторски нормали (стандарти) и вътрешно-фирмени процеси.

Изисквания:

  • Образование - висше в областта на машиностроенето;
  • Владеене на немски или английски език - писмено и говоримо - ниво В2 по европейската езикова рамка;
  • Познания и опит в работата CAD системи и MS Office;
  • Опит в конструирането на пластмасови изделия е предимство.

Ние предлагаме:

  • Стриктно спазване договореностите между страните;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Вътрешнофирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури.
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Социални придобивки.

Провокирахме ли интереса Ви? Очакваме да получим Вашата онлайн кандидатура. Ако имате въпроси, моля, свържете се с Mariya Nikolaeva Kirova на: [email protected]

Liebherr - One Passion. Many Opportunities.

L'entreprise

От 1954 г. подразделението Liebherr-Hausgeräte разработва, произвежда и продава широка гама от висококачествени хладилници и фризери. Винаги въодушевяваме клиентите ни с нови предимства и надхвърляме границите на досега възможното. Ние мислим за утре още от днес – винаги една стъпка напред.​ ​

Site

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD

Пловдив- Радиново

България

Cliquez sur localisation

Contact

Mariya Nikolaeva Kirova

* Une passion commune. Tant d’opportunités.

Questions fréquentes

Vous avez des questions sur le thème du travail chez Liebherr ? Toutes les réponses sont ici ! Comment postuler

Candidature spontanée

Vous n’avez pas encore trouvé le poste qu’il vous faut ? N’hésitez pas à nous soumettre votre candidature spontanée. Soumettre une candidature spontanée