HAU1 volker gross

Инженер-дизайнер на охладителни системиПловдив- Радиново | Job ID 26849

  • Job ID 26849
  • Division Хладилници и фризери
  • Organization Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD
  • Area of employment Изследователска / Развойна дейност
  • Country България
  • Entry level Професионалисти
  • Type of contract пълен работен ден

Направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери от 1954г. насам. Ние вдъхновяваме клиентите си отново и отново с нови предимства, като при това надскачаме границите на постижимото до момента. Винаги с крачка напред, днес вече мислим за утре.

Като Инженер-дизайнер на охладителни състеми в направление Technical Lifecycle Management, Вие ще сте част от световен лидер в производството на охладителна техника. Рамо до рамо с висококвалифицирани специалисти ще допринасяте за създаването на уреди от най-висок клас за нашите милиони потребители по света. Либхер означава сигурност и стабилност. Станете част от нашето семейство.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

  • Участва в разработването на технически решения в рамките на развойни проекти.
  • Отговаря за разходите, качеството, сроковете и функционалните характеристики на компоненти, възли и уреди.
  • Разработва охладителни технологични системи, които да отговарят на клиентски изисквания, вътрешни и международни стандарти.
  • Участва в работата с различни платформи за уреди.
  • Отговаря за функционалността на охладителната система и интегриране на хладилните компоненти в продуктови проекти или платформени решения.
  • Участва в непрекъснатия процес на подобрения на хладилните решения.

ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше техническо образование – в областта на хладилната техника или машиностроенето;
  • Много добри компютърни умения – MS Office;
  • Добро владеене на немски или английски език - минимум В2 по европейската езикова система.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ

  • Стриктно спазване договореностите между страните;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Социални придобивки.

Необходими документи за кандидатстване: автобиография и мотивационно писмо.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

The company

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD произвежда широка гама от висококачествени хладилници и фризери за домакинства и за промишлеността.

Location

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD

Radinovo

4202 Radinovo

България

Contact

Ivanka Kazakova

Due to the spread of coronavirus, response times within the application process may be delayed. We would kindly ask you to refrain from sending us any inquiries in this regard. Thank you for your understanding.

FAQs

Do you have any questions about working for Liebherr? Find the answers here! FAQs

Speculative Application

Didn’t find the position you were looking for? You are welcome to send us a speculative application. Speculative applications