Bohaterowie w branży

Maszyny Liebherr do przeładunku materiałów

Maszyny spełniające wysokie wymagania

Od 50 lat firma Liebherr projektuje i produkuje wysokowydajne maszyny do przeładunku, koparki linowe, wózki wysokiego składowania, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe i spycharki i ładowarki gąsienicowe w zastosowaniach przemysłowych. Także osprzęt i obsługa klienta z powodzeniem uzupełniają ofertę produktów do przeładunku złomu, drewna, odpadów, materiałów sypkich i drobnicy.

Wymagania dotyczące różnych maszyn do przeładowywania są bardzo wysokie: Muszą być one szczególnie wytrzymałe, wydajne, trwałe i niezawodne. Zapewnia to płynną pracę maszyn nie tylko w ciągu dnia, ale również w nocy.

Ciągły rozwój i dostosowywanie się do zmieniających się warunków pracy maszyn pozwala firmie Liebherr na sprostanie specjalnym wymaganiom klientów. Hydrauliczne podwyższenia kabin maszyn przeładunkowych, wzmocniona kinematyka P ładowarek kołowych, a nawet napędy elektryczne do oszczędnej eksploatacji maszyn to tylko przykłady specjalnych konfiguracji do obsługi ładunków.

Elektryczne maszyny przeładunkowe

Usługi serwisowe dla branży będącej cały czas w ruchu

Niezależnie od tego, czy chodzi o sortowanie materiałów nadających się do recyklingu, recykling, czy też przeładunek drewna lub portowy, wydajność i niezawodność to dwie cechy, które odgrywają decydującą rolę w przeładunku materiałów.

Tylko kompletny pakiet wysokowydajnych maszyn i usług serwisowych dostosowanych do wymagań może być właściwą odpowiedzią. Nasze usługi mają na celu zapewnienie jak najlepszego wsparcia w codziennej pracy.

Skontaktuj się teraz!

Oświadczenie o ochronie danych osobowych (PDF, 334 KB)