Liebherr w Polsce

Maszyny firmy Liebherr są obecne na polskim rynku już od 1985 roku. Ciągły wzrost liczby klientów wpłynął na decyzję o utworzeniu w 2005 roku w Polsce własnej spółki dystrybucyjnej i serwisowej. Firma Liebherr-Polska sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Rudzie Śląskiej. W 2009 roku na powierzchni 12.000 m² otwarto nowe centrum sprzedaży i serwisu maszyn budowlanych firmy Liebherr. W chwili obecnej rynek w Polsce jest obsługiwany dodatkowo przez oddziały w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.

Liebherr-Polska sp. z o.o. w Gdańsku

Liebherr-Polska sp. z o.o. - oddział w Gdańsku jest odpowiedzialny za sprzedaż maszyn do robot ziemnych, przeładunkowych, głębokiego fundamentowania oraz żurawi w transporcie morskim , a także części zamiennych do wszystkich urządzeń Liebherr. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników serwisu gwarantuje najwyższy standard obsługi klienta w zakresie wymienionych maszyn oraz żurawi samojezdnych.

Adres

Liebherr-Polska sp. z o.o.

Oddział Gdańsk

ul. Energetyczna 11

Polska

Liebherr-Polska sp. z o.o. w Poznaniu

Oddział Poznań w Komornikach przy autostradzie A2

Oddział Poznań w Komornikach przy autostradzie A2

Liebherr-Polska sp. z o.o. - oddział w Poznaniu zajmuje się sprzedażą maszyn do robót ziemnych oraz przeładunkowych. Filia prowadzi również sprzedaż części zamiennych, a serwis dzięki wysokim kwalifikacjom i wyposażeniu w specjalistyczne narzędzia potrafi sprostać wymaganiom klienta co do jakości, terminu i miejsca dokonywanych przeglądów i napraw.

Adres

Liebherr-Polska sp. z o.o.

Oddział Poznań

ul. Wiśniowa 24-26

62-052 Komorniki k. Poznania

Polska

Liebherr-Polska sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej

Siedziba firmy Liebherr-Polska sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej

Siedziba firmy Liebherr-Polska sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej

Liebherr-Polska sp. z o.o. – siedziba w Rudzie Śląskiej zajmuje się sprzedażą maszyn do robót ziemnych, przeładunkowych, głębokiego fundamentowania oraz sprzedażą żurawi samojezdnych i wieżowych. Placówka prowadzi również sprzedaż części zamiennych do wszystkich urządzeń Liebherr, a serwis zapewnia przeglądy okresowe, diagnostykę, remonty, a także fachowe doradztwo techniczne.

Adres

Liebherr-Polska sp. z o.o.

ul. Hansa Liebherra 8

41-710 Ruda Śląska

Polska

Liebherr-Polska sp. z o.o. w Warszawie

Liebherr-Polska sp. z o.o., Oddział Warszawa

Liebherr-Polska sp. z o.o., Oddział Warszawa

Liebher-Polska sp. z o.o. - oddział w Warszawie zajmuje się sprzedażą maszyn do robót ziemnych, przeładunkowych oraz techniką mieszania betonu. Placówka prowadzi również sprzedaż części zamiennych, a serwis szybko i sprawnie wspiera klientów regionu.

Adres

Liebherr-Polska sp. z o.o.

Oddział Warszawa

Al. Katowicka 125

05-830 Nadarzyn

Polska