Kariera w Polsce

Pasja do technologii, świadomość jakości w każdym szczególe oraz wyraźne ukierunkowanie co do przeznaczenia danych produktów, napędzają wszystkie działania grupy firm Liebherr na całym świecie. Niniejszy system wartości jest uosabiany przez pracowników firmy Liebherr-Polska w ich codziennej pracy.

Ekscytująca kariera zawodowa

Liebherr oferuje wiele możliwości rozwoju zarówno dla osób rozpoczynających swoją karierę zawodową jak i dla doświadczonych pracowników.

Liebherr oferuje wiele możliwości rozwoju zarówno dla osób rozpoczynających swoją karierę zawodową jak i dla doświadczonych pracowników.

Liebherr jako pracodawca otwiera wiele możliwości kariery w (zakresie swojej) branży, w której działa grupa firm Liebherr, w obrębie różnorodnych obszarów zawodowych. Wiele spółek prowadzi szkolenia we własnym zakresie mając opracowany swój własny program szkoleniowy.

Aktualne oferty pracy

Kariera w firmie Liebherr w Polsce

Kariera w firmie Liebherr w Polsce

Szybkiego przeglądu ofert pracy oraz możliwości odbycia praktyk na całym świecie lub w siedzibie firmy w Biberach, kandydaci mogą dokonywać za pomocą portalu online dla poszukujących pracy (Online – Jobportal). Oczywiście czekamy również na podania o pracę przesłane z Państwa inicjatywy. Wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy są zawsze mile widziani w firmie Liebherr-Polska sp. z o.o.

O wakaty prosimy pytać w Liebherr-Polska sp. z o.o.

Prosimy o dopisanie na CV jednej z poniższych klauzul (jest to warunek konieczny do przyjęcia Pana/Pani aplikacji):

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Liebherr-Polska sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Hansa Liebherra 8, 41-710 Ruda Śląska, jako administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego do sześciu miesięcy od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Liebherr-Polska sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Hansa Liebherra 8, 41-710 Ruda Śląska, na potrzeby realizacji przyszłych procedur rekrutacji pracowników, prowadzonych w okresie trzech lat od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji.

Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: [email protected] lub na wskazany powyżej adres siedziby.

Udzielenie zgody jest dobrowolne, a zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: [email protected] lub na wskazany powyżej adres siedziby.

Kariera Kontakt

Liebherr-Polska sp. z o.o.
ul. Hansa Liebherra 8
41-710 Ruda Śląska
Polska
[email protected]