Koparki

Od małych koparek budowlanych po wielkie koparki górnicze

Koparki przeładunkowe
Hydrauliczne koparki linowe

Koparki górnicze


Koparki Liebherr – innowacyjne koparki budowlane do każdego zastosowania

Roboty ziemne, kopanie, pogłębianie i przesypywanie to główne zadania koparek budowlanych. Czy to w inżynierii lądowej podczas kopania dołu, czy pogłębiania zbiornika wodnego: Liebherr oferuje optymalne koparki do każdego zastosowania.

Zapoznaj się z przeglądem wszystkich koparek budowlanych Liebherr i znajdź odpowiednią maszynę budowlaną do swoich potrzeb. Oprócz nowych maszyn posiadamy też szeroki wybór koparek używanych. Jako alternatywę Liebherr oferuje również w wybranych krajach możliwość wynajmu koparek do robót ziemnych. Dostępna dla nich jest także szeroka gama narzędzi i osprzętu. Czerpaki do koparek budowlanych i łyżki, wibratory i młoty oraz chwytaki czynią z koparek niezawodne narzędzie pracy.

Koparki jako tradycyjne narzędzie do robót ziemnych – od ponad 65 lat

Koparki Liebherr to prawdziwe tradycyjny maszyny do robót ziemnych i nie tylko! Koparki budowlane stanowią ważną część naszej oferty produktowej od wczesnych lat 50-tych. W 1953 roku Hans Liebherr skonstruował pierwszą w Europie koparkę hydrauliczną, w odpowiedzi na dominujące do tej pory koparki linowe. W kolejnych latach rozszerzono produkcję koparek kołowych i gąsienicowych oraz uzupełniono ją o duże koparki hydrauliczne dla sektora górniczego. W 1979 roku Liebherr zaprezentował pierwszą na świecie koparkę linową z napędem hydraulicznym i elektronicznym sterowaniem. Tym samym oferta koparek budowlanych wciąż się rozwijała, wykraczając poza tradycyjne roboty ziemne.

Dziś paleta naszych produktów do robót ziemnych i nie tylko jest bardziej zróżnicowana niż kiedykolwiek, a Liebherr oferuje rozwiązania dla każdego projektu budowlanego. Koparki hydrauliczne na gąsienicach są niezawodne w niestabilnych warunkach gruntowych, natomiast koparki kołowe mogą pokonywać także większe odległości na placu budowy. Pogłębiarki pontonowe to rozwiązanie firmy Liebherr do pracy na wodzie i wokół niej. Masy robocze koparek hydraulicznych Liebherr wahają się od najmniejszych koparek kompaktowych, A 910 Compact, ważących 12 ton, do największej koparki w portfolio, koparki górniczej R 9800, ważącej 800 ton. Różne rozmiary, od małych koparek po wielkie koparki budowlane, oferują naszym klientom wiele możliwości.

Dla naszych koparek budowlanych i innych maszyn do robót ziemnych dostępna jest także szeroka gama narzędzi i osprzętu. Czerpaki koparkowe i łyżki, wibratory i młoty oraz chwytaki czynią z koparek narzędzie pracy o nieskończonych możliwościach.

Zapoznaj się z przeglądem wszystkich koparek Liebherr i znajdź odpowiednią maszynę budowlaną do robót ziemnych i innych zastosowań. Oprócz nowych koparek budowlanych istnieje też szeroki wybór koparek używanych. Jako alternatywę Liebherr oferuje również w wybranych krajach możliwość wynajmu koparek.

Czy macie Państwo jakieś pytania?

Nasi eksperci Liebherr chętnie zajmą się Państwa zapytaniem.