Wiadomości | 27/03/2020 Koronawirus SARS-CoV-2

Jako międzynarodowa grupa firm bardzo poważnie podchodzimy do odpowiedzialności społecznej. Ochrona zdrowia ludzkiego jest naszym najwyższym priorytetem we wszystkich naszych działaniach biznesowych. Naszym celem jest zmniejszenie ryzyka infekcji wśród naszych pracowników i ich krewnych, a także naszych partnerów biznesowych. W ten sposób pomagamy zapobiegać infekcjom i spowalniać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2.

Wszystkie firmy Liebherr na całym świecie w tym Liebherr-Polska Sp. z o.o. reagują elastycznie w zależności od sytuacji na miejscu, aby chronić swoich pracowników, jednocześnie utrzymując kluczowe procesy biznesowe tak skutecznie, jak to możliwe. Podejmują różne środki, w tym przeprowadzają szeroko zakrojone zarządzanie higieną, reorganizują obszary produkcji, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji, wydają wytyczne dotyczące pracy w domu i ogólnie używają zdalnych form pracy zamiast spotkań twarzą w twarz.

Wąskie gardła w regionach i krajach poważnie dotkniętych przez koronawirusa są obecnie główną przyczyną problemów w łańcuchu dostaw. Spowodowało to tymczasowe zamknięcie niektórych fabryk lub dostosowanie mocy produkcyjnych. Wszystkie oddziały i firmy Liebherr ściśle współpracowały z dostawcami i klientami w ciągu ostatnich dni i tygodni.

Liebherr-Polska Sp. z o.o. cały czas realizuje wszystkie swoje usługi i zobowiązania na najwyższym możliwym poziomie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji. Zarówno dział serwisu maszyn, jak i dział części zamiennych pracują normalnie. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów osobisty odbiór części zamiennych do odwołania jest niemożliwy. Wysyłka części następuje poprzez firmę kurierską.

Nasi sprzedawcy maszyn są cały czas do Państwa dyspozycji.

W sprawie zleceń serwisowych, sprzedaży części zamiennych oraz maszyn prosimy kontaktować się z odpowiednimi działami telefonicznie lub mailowo, pod dotychczasowymi numerami oraz adresami, umieszczonymi na naszej stronie internetowej.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.