HAU1 tauan cortez galhardo

ПРОГРАМИСТ ПРИЛОЖЕНИЯПловдив- Радиново | Job-ID 18614

  • Job-ID 18614
  • Division Хладилници и фризери
  • Société Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD
  • Secteur Администрация
  • Pays България
  • Niveau d'entrée Професионалисти
  • Type de contrat пълен работен ден

"ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора. От създаването си през 2000 година фирма "ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД инвестира над 220 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала. Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”, а в рамките на наградите Plus X Awards "ЛИБХЕР" постоянно се избира за "Специализирана търговска марка". В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

Основни задължения

  • Изготвя концепции и разработва приложения чрез използване на технологиите C#/.NET, WPF, ASP.NET, HTML, JavaScript, Vue.js, SQL Server;
  • Участва активно в процеса за развитие на софтуер по метода Scrum;
  • Работи съвместно с координиращото звено за предоставяне на услуги на специализираните отдели в организацията;
  • Разработва приложения, спазвайки дефинираните интерфейсни рамкови условия в организацията.

Изисквания

  • Образование - висше в сферата на Софтуерното инженерство или Информационни технологии;
  • Владеене на английски език – В2;
  • Опит в развиване на софтуер предимно в областта на промишленото производство;
  • Познания в разработване на софтуер чрез C#/.NET, WPF, ASP.NET, HTML, JavaScript, Vue.js, SQL Server;
  • Познания и опит при прилагане на гъвкави методи за управление на софтуерни проекти (Scrum);
  • Инициативност за прилагане на иновативни технологични решения;
  • Готовност за командировки в чужбина.

Предимствo

  • Владеене на немски език.

Ние Ви предлагаме

  • Стриктно спазване договореностите между страните;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Социални придобивки.

Необходими документи

  • автобиография

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Envoyer une candidature en ligne Imprimer la page

L'entreprise

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD произвежда широка гама от висококачествени хладилници и фризери за търговията и за промишлеността.

Site

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD

Radinovo

4202 Radinovo

България

Contact

Marina Naydenova

* Une passion commune. Tant d’opportunités.

En raison de la propagation du coronavirus, il se peut que nous rencontrions quelques retards dans le traitement des candidatures. Nous vous prions de bien vouloir renoncer à nous solliciter, et vous remercions de votre compréhension.

Questions fréquentes

Vous avez des questions sur le thème du travail chez Liebherr ? Toutes les réponses sont ici ! Questions fréquentes

Candidature spontanée

Vous n’avez pas encore trouvé le poste qu’il vous faut ? N’hésitez pas à nous soumettre votre candidature spontanée. Soumettre une candidature spontanée