28.10.2016
ARÉNA – místo setkání budoucí generace ve stavebnictví s firmami z praxe

L 506 Compact spolu se studenty

L 506 Compact spolu se studenty

L 506 Compact spolu se studenty

Společnost Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. jako partner projektu Koordinuj.cz za oblast stavebních stojů a věžových jeřábů se dne 11. 10. 2016 zúčastnila první arény určené pro SPŠS a SOU na půdě Střední průmyslové školy stavební Josefa Gočára v Praze.

Arénu zahájil garant projektu Koordinuj.cz, ČVUT v Praze, Fakulta stavební. Přednášelo se současně ve dvou posluchárnách, kde se prezentovaly společnosti BEST a.s. a Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. Odpolední část byla zaměřena na praktickou ukázku ovládání stavebního stroje, kde byl studentům prezentován čelní kolový nakladač Liebherr L 506 Compact.

Součástí Arény byla také fyzická ukázka "modelu RIO", tedy model vodní slalomové dráhy na Olympiádě v Brazílii, který je součástí vědeckého výzkumu Katedry zdravotního a ekologického inženýrství z ČVUT v Praze, Fakulty stavební.

Jsme rádi, že jsme se mohli této arény zúčastnit a prezentovat studentům stavební stroje a věžové jeřáby, které se ve stavebnictví aktuálně používají. Věříme, že v budoucích arénách bude možné studentům detailněji prezentovat efektivitu využití nových technologií ve stavebnictví.

Děkujeme pořadatelům arény za pozvání a organizaci celé akce.

zpět na předchozí stranu