LHO1 stud tec

Стажант Развойна дейност, Лаборатория и измерванияПловдив- Радиново | Job-ID 72649

  • Job-ID 72649
  • Unternehmensbereich Хладилници и фризери
  • Gesellschaft Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD
  • Einsatzbereich Изследователска / Развойна дейност
  • Land България
  • Einstiegslevel Студенти
  • Vertragsart временна заетост

Основни задължения:

• Подготвя хладилни уреди за различни видове измерване;
• Съдейства при провеждане на предварителни серии, както и в тестове на серийни уреди;
• Участва в преоборудване на зали и настройва измервателна техника;
• Изготвя ръководства и методики за използваната измервателна техника;
• Периодично обновява измервателните уреди, съответстващи на паузите в измерванията;
• Поддържа измервателни пакети и датчици – намиране, проверка, сортиране.

Изисквания:

• Образование – средно техническо или студент в техническа специалност (топлотехника, инженерна физика и др.);
• Много добри компютърни умения – приложения на MS Office;
• Владеене на английски език – ниво на владеене В1 по европейската езикова рамка е предимство.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Стаж в реална работна среда, оформен чрез трудов договор;
• Получаване на заплащане по време на стажа;
• Период на стажа – до 6 месеца;
• Придобиване на знания и опит;
• Участие в работните процеси на съответния отдел и цялостната дейност на организацията;
• Цялостна програма за управление на здравето - ергономия, спортни карти, консултации по диететика, психолог, юмейхо, йога, футбол, народни танци и др.;
• Организиран транспорт или добавка за транспортни разходи.

Провокирахме ли интереса Ви? Очакваме да получим Вашата онлайн кандидатура. Ако имате въпроси, моля, свържете се с Ivanka Vasileva Kazakova.

One Passion. Many Opportunities.

Jetzt bewerben Seite drucken Teilen

Das Unternehmen

​От 1954г. насам направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери за домашна и професионална употреба. Нашата цел е да вдъхновяваме клиентите си отново и отново като се фокусираме върху техните нужди и надскачаме границите на постижимото до момента. В индустрията и сред клиентите хладилниците и фризерите на Либхер са символ на най-високо качество - днес в Европа, а утре и в световен мащаб.

Standort

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD

Radinovo

4202 Пловдив- Радиново

България

Zum Standort

Kontakt

Ivanka Vasileva Kazakova

Häufige Fragen

Sie haben Fragen rund um das Thema Arbeiten bei Liebherr? Hier gibt es die Antworten! Ihr Weg zur Bewerbung

Initiativbewerbung

Sie haben noch keine passende Stelle gefunden? Gerne können Sie sich bei uns auch initiativ bewerben. Zu den Initiativbewerbungen