VYSOKOPEVNOSTNÍ VLÁKNOVÉ LANO PRO VĚŽOVÉ OTOČNÉ JEŘÁBY

Jeřáby Fibre: Vyšší nosnost s lehkostí

Přehled hlavních výhod

Jeřáby Fibre byly vyvinuty speciálně pro provoz s vláknovými lany. Od začátku roku 2020 jsou tyto jeřáby provozovány na stavbách v různých zemích a jejich provozovatelé využívají výhody z jejich předností.

O 20 % vyšší nosnost

Parametry nosného lana jeřábů Fibre odpovídají nosnosti ocelového lana se srovnatelným průměrem. Jeřáby díky vysoké úspoře vlastní hmotnosti lana a hákovnice vynikají významně vyšší výkonností v celém momentovém rozsahu.

Dlouhá životnost

Vláknové lano soLITE® také vzhledem ke své životnosti dalece překonává ocelová lana. Speciální kvalitní materiály a speciální struktura lana umožňují až čtyřnásobnou dobu životnosti.

Optimalizovaná montáž

Pro servisní techniky je manipulace s novým vláknovým lanem mnohem snadnější. Lano je pružné a lehké, takže výměna a navinutí lana probíhají rychleji a bezpečněji.

Bezpečnost

Z hlediska bezpečnosti lano soLITE® zdaleka překonává všechna dostupná lana. Ochranný plášť nemá nosnou funkci. Je vyroben z vláken s různou rychlostí otěru, která po opotřebení odhalí červené jádro. Tímto způsobem je zřetelně signalizována potřeba výměny.

Rozpoznání stavu vyžadujícího vyřazení z provozu

Při vývoji vláknového lana byl kladen zvláštní důraz na to, aby bylo možné co nejsnadněji určit okamžik výměny lana. Vnější plášť lana nemá nosnou funkci. Pokud dojde v průběhu času k opotřebení pláště, objeví se pod ním ležící červená signální vrstva. Ta je viditelná i z dálky a zřetelně indikuje nutnost výměny lana.

Příklad dvou stupňů poškození

Míra poškození 40 %

Indikační vlákna pláště jsou zřetelně opotřebená.

Míra poškození cca 100 %

Velké části jádra lana jsou dobře viditelné a již nejsou chráněné. Další provoz jeřábu není možný.

We need your consent This YouTube video is provided by Google*. If you load the video, your data - including your IP address - is transmitted to Google and may be stored and processed by Google inter alia in the USA. We have no influence over further data processing by Google. By clicking on "Accept", you consent to the transmission of data to Google for this video in accordance with Art. 6 (1) (a) GDPR and at the same time expressly consent to the transfer of data to the USA in accordance with Art. 49 (1) (a) GDPR. If you no longer wish to consent to each YouTube video individually in the future and wish to be able to load the videos without this blocker, you can also select "Always accept YouTube" and thereby consent to the associated data transmissions and transfers to Google and to the USA for all other YouTube videos which you open on our website in the future. Please note that, in the opinion of the European Court of Justice, there does not currently exist an adequate level of data protection in line with EU standards in the USA, and at present we cannot provide suitable safeguards to protect your data and offset this shortcoming. Possible risks to you of data transfer to the USA are that access by state authorities cannot be excluded and that your data could be processed for reasons of national security, criminal prosecution or for other purposes in the public interest of the USA, possibly without you being informed separately and without enforceable rights and effective means of redress being available to you. You can withdraw consent that you have given at any time with future effect via the settings. For further information, please see our Data Protection Declaration and Google's Privacy Policy. *Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irland; Mutterunternehmen: Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA

Vysokopevnostní vláknové lano pro věžové otočné jeřáby

Máte otázky k záruce Fibre Care?

Máte zájem o naše jeřáby Fibre nebo o osobní poradenství k záruce Fibre Care?

Uveďte prosím stručně svůj požadavek a vyplňte následující formulář.

Náš odpovědný pracovník technické podpory Vás bude kontaktovat.