Türkiye’de Liebherr

Liebherr Şirketler Grubu, Türkiye'de kendisine ait bir satış ve hizmet şirketi ve çeşitli yerel satış ve hizmet ortakları tarafından temsil edilmektedir.

Liebherr Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Liebherr Makine Ticaret Servis Limited Şirketi 2008 yılında seçilmiş Liebherr ürünlerinin satışı, pazarlanması ve satış sonrası hizmetlerinin sağlanması için kurulmuştur.

Liebherr Makine Ticaret Servis Limited Şirketi’nin sorumluluk kapsamına Hafriyat makineleri, Yük elleçleme makineleri, Liman ekipmanları, Paletli vinçler, Derin inşaat, temel ve zemin makineleri ve Kule vinçleri girmektedir.

Liebherr Makine Ticaret Servis Limited Şirketi / İstanbul

Firma Liebherr Makine Ticaret Servis Limited Şirketi / İstanbul

Firma Liebherr Makine Ticaret Servis Limited Şirketi / İstanbul

2008 yılından beri faaliyet gösteren bu satış, dağıtım ve servis şirketi (Liebherr Makine Ticaret Servis Limited Şirketi) yerleşim yeri olarak İstanbul'u tercih etmiştir ve Türkiye pazarından sorumludur. Liebherr tarafından sunulan liman taşımacılığına yönelik vinç programlarının büyük bir bölümü ile toprak kazma makinelerinin, yükleme vinçlerinin ve özel derin kazma vinçlerinin tümü buradan yönetilmektedir.

Sayılar ve faktörler

  • Kuruluş: 2008
  • Çalışan sayısı (bayan ve bay toplam): 120

Adres

Liebherr Makine Ticaret Servis Ltd. Şti.

General Contact

Orhanlı Mah. Katip Çelebi Cad. No.17

34956 Tuzla / Istanbul

Turkey