Beyaz Eşya Bölümü

Bu bölüm ev ve sanayi tipi buzdolaplarını ve derin dondurucularını beş ülkede üretiyor. Bölümün faaliyetleri, Ochsenhausen'deki (Almanya) Liebherr-Hausgeräte GmbH tarafından koordine ediliyor.

Beyaz Eşya Bölümünün Soğutma Teknolojisi

Beyaz Eşya Bölümünün Soğutma Teknolojisi

Beyaz Eşya Bölümünün Soğutma Teknolojisi
Liebherr'in ev ve sanayi tipi buzdolapları ve derin dondurucuları yenilikçi soğutma teknolojisiyle donatılmış olup modern bir tasarıma sahiptirler.

İlerici Soğutma Teknolojisi, Modern Tasarım

Liebherr-Hausgeräte'nin ürün gamı yenilikçi fikirler, modern bir tasarım ve maksimum kullanım konforu sağlayan akıllı çözümlerden oluşmaktadır. Buna masa tipi, solo ve ankastre buzdolapları ve derin dondurucular, derin donduruculu buzdolapları, saklama ve içecek buzdolapları, şarap saklama ve servis buzdolapları ve tütünlükler dahildir. Liebherr ayrıca sanayi ve ticaret alanındaki profesyonel kullanıma yönelik buzdolapları ve derin dondurucular, içecek buzdolapları ve laboratuvar buzdolapları geliştirip üretiyor. Liebherr markası beyaz eşya alanında dünya çapında bir kalite simgesidir. Çeşitli üretim tesisleri her gün 7.000'den fazla cihaz üretiyor.

Beş Üretim Lokasyonu

Liebherr 1954 yılından beri buzdolapları ve derin dondurucular üretmektedir. Bugün, bu cihazlar beş ülkede üretiliyor: Almanya, Avusturya, Bulgaristan, Malezya ve Hindistan. Bölümün tüm etkinlikleri, Ochsenhausen'deki (Almanya) Liebherr-Hausgeräte GmbH tarafından koordine ediliyor.