Beyaz Eşya bölümü

Beyaz Eşya ürün bölümü, dört ülkede ev tipi ve sanayi tipi buzdolapları ve derin dondurucular üretmektedir. Bölüm, Ochsenhausen (Almanya) merkezli Liebherr-Hausgeräte GmbH'e bağlıdır.

Liebherr'den soğutma teknolojisi

Liebherr'den soğutma teknolojisi

Liebherr'den soğutma teknolojisi
Liebherr buzdolapları ve derin dondurucular ideal olarak evlerde, perakendecilikte ve sanayide kullanılmak üzere tasarlanmış olup, yenilikçi soğutma teknolojisi ve modern tasarım ile özdeşleşmiştir.

İleri soğutma teknolojisi ve modern tasarım

Liebherr'in beyaz eşya programı, yenilikçi fikirleri, modern tasarımı ve iyi düşünülmüş çözümleri ile optimum kullanıcı konforu sağlamaktadır. Bunlar arasında tezgah altı, solo dikey ve ankastre buzdolapları ve derin dondurucuları, donduruculu buzdolapları ve derin dondurucular, sandık tipi derin dondurucular, şarap saklama ve şarap iklimlendirme dolapları ve puro dolapları (Humidor) yer almaktadır. Perakende ve sanayide profesyonel kullanıma yönelik buzdolabı ve derin dondurucular, sandık tipi buzdolapları ve dondurucular, içecek soğutma dolapları ve laboratuvarlar için buzdolapları geliştirilerek üretilmektedir. Liebherr beyaz eşya, özellikle Avrupa'da ve diğer ülkelerde kalitenin sembolü olmuştur. Her gün 7000'den fazla cihaz Liebherr'in çeşitli üretim tesislerinden yola çıkarılmaktadır.

Dört üretim tesisi

Liebherr, 1954 yılından bu yana buzdolabı ve derin dondurucular üretmektedir. Bu ürünler şu anda dört ülkede üretilmektedir, Almanya, Avusturya, Bulgaristan ve Malezya. Ochsenhausen'deki (Almanya) Liebherr-Hausgeräte GmbH, bölümün bağlı olduğu ana şirket olarak bölümün tüm faaliyetlerini koordine etmektedir.

Beyaz eşya ürün yelpazesi

Buzdolabı ve derin dondurucu üreticisi olarak Liebherr’in ürün gamında 3000'den fazla ürün bulunmaktadır.

Üretim tesisleri

Liebherr, Avrupa ve Asya'da bulunan dört tesiste buzdolabı ve derin dondurucu üretir.