Oteller Bölümü

Liebherr Şirketler Grubunun altı adet üst sınıf oteli bulunmaktadır. Bunlardan üçü İrlanda'da, ikisi Avusturya'da ve biri Almanya'da yer alıyor.

Löwen Hotel Montafon'un lobisi (Avusturya)

Löwen Hotel Montafon'un lobisi (Avusturya)

Löwen Hotel Montafon'un lobisi (Avusturya)
Gelenekselliğin modernlikle buluştuğu yer: Tamamıyla renove edilmiş, 2013'ün sonbaharında yeniden açılan Schruns'taki (Avusturya) Löwen Hotel Montafon'un lobisi

Liebherr'in İrlanda'daki İlk Otelleri

1960'lı yıllarda, şirketler grubu İrlanda'daki ilk otelini kurdu: The Europe Hotel & Resort. Çok geçmeden, İrlanda'da iki otel daha alındı: Killorglin'deki Ard na Sidhe Country House ve Beaufort, Killarney'deki Dunloe Castle. İrlanda'daki bu üç otel şu anda Killarney Hotels Ltd. tarafından işletiliyor.

Bölümün İsviçre'deki Merkezi

1980'li yıllarda Şirketler Grubu yeni oteller aldı. 1982'den beri Liebherr'e ait olan Löwen Hotel Montafon Hotel Löwen Schruns GmbH tarafından işletiliyor. 1985 yılında Telfs'te açılan Interalpen-Hotel Tyrol Interalpen-Hotel Tyrol GmbH tarafından yönetiliyor. Memmingen'deki Hotel Falken 1988'den beri şirketler grubunun otelleri arasında yer alıyor. Tüm genel otelcilik etkinlikleri Bulle'deki Liebherr-Hotels AG tarafından merkezi olarak koordine ediliyor.

Liebherr Şirketler Grubunun Otelleri

Liebherr Şirketler Grubunun altı otelinin sunduğu konfor ve hizmet en yüksek beklentileri karşılıyor.