Oteller bölümü

Liebherr Grubu'un Oteller bölümü, altı birinci sınıf otel işletmektedir. Bunlardan üçü İrlanda'da, ikisi Avusturya'da ve biri Almanya'da bulunmaktadır.

Löwen Hotel Montafon'un (Avusturya) Lobisi

Löwen Hotel Montafon'un (Avusturya) Lobisi

Löwen Hotel Montafon'un (Avusturya) Lobisi
Klasik ve modern özelliklerin buluşması: 2013 sonbaharında tamamen yenilenip yeniden açılan Schruns'daki (Avusturya) Löwen Hotel Montafon'un lobisi

İrlanda'daki ilk oteller

Liebherr Grubu'nun ilk oteli olan Europe Hotel Resort, 1960'lı yıllarda İrlanda'da inşa edilmiştir. Bunu kısa bir süre sonra İrlanda'da inşa edilen diğer iki otel izlemiştir: Killorglin'deki the Ard na Sidhe Country House ve Beaufort,Killarney'deki the Dunloe Castle. Şu anda üç İrlanda oteli Liebherr-Gesellschaft Killarney Hotels Ltd şirketi tarafından işletilmektedir.

Bölümün İsviçre'deki merkez ofisi

1980'lerde Liebherr Grubu’na başka oteller eklenmiştir. The Löwen Hotel Montafon, 1982 yılından bu yana Liebherr'e aittir ve Hotel Löwen Schruns GmbH şirketi tarafından işletilmektedir. The Interalpen-Hotel Tyrol, 1985 yılında Telfs'de (Avusturya) açılmış olup, Interalpen-Hotel Tyrol GmbH'nin sorumluluğundadır. Memmingen'de (Almanya) bulunan The Hotel Falken de 1988'den bu yana otel portföyünün bir parçasıdır.

Otel segmentindeki tüm üst düzey faaliyetler, merkezi olarak, Bulle'de (İsviçre) bölümün bağlı olduğu Liebherr-Hotels AG ana şirket tarafından koordine edilmektedir.

Liebherr Grubu'na ait Oteller

Liebherr Grubu'a ait altı otel, seçkin damak zevklerine hitap eden konfor ve hizmet sunmaktadır.