Mobil Vinçler Bölümü

Mobil Vinçler bölümünün ürün gamı 30'u aşkın farklı tekerlekli ve paletli teleskopik ve kafes bomlu vinç modeli kapsıyor. Ürün gamı devamlı olarak güncellenip pazarın ihtiyaçlarına göre uyarlanıyor. Bölümün faaliyetleri, aynı zamanda üretim yapan Almanya'daki Liebherr-Werk Ehingen GmbH tarafından koordine ediliyor.

Liebherr'in Mobil Vinçleri

Liebherr'in Mobil Vinçleri

Liebherr'in Mobil Vinçleri
Liebherr'in mobil vinçleri çeviklik ve kullanışlılıklarıyla göz dolduruyor.

Ana Odak: Müşteri Gereksinimleri

Vinçlerin geliştirilmesinden müşteri hizmetine kadar, müşteri gereksinimleri her zaman ön plandadır. Mobil Vinçler bölümü kalite, işlevsellik, güvenlik ve kullanılabilirlik açısından en yüksek beklentileri karşılıyor. All-terrain tipi mobil vinç konseptini tanıtan Liebherr bu segmentte dünya çapındaki en geniş ürün gamına sahiptir. Yenilikçi teleskop sistemleri ve profil şekilleri sayesinde, şirket giderek daha uzun ve daha güçlü bomlar üretebilmiştir. Kafes bomlu vinçlerin pazara ilk kez girmelerinden bu yana, Liebherr çeşitli yük kapasitesi ve kaldırma yüksekliği rekorları kırmıştır. Büyük paletli vinçler için geliştirilen, alt kısımda takviyeli olan Liebherr PowerBoom isimli kafes bomu şirketin başarılı ürünleri arasında yer almaktadır.

Dünya Çapındaki Satış Noktaları

Yük kapasitesi 300 tondan fazla olan tekerlekli ve paletli vinçler Ehingen/Donau'da (Almanya) geliştirilip üretiliyor. Yük kapasitesi 3.000 tona varan paletli vinçler Nenzing (Avusturya) tesisinde üretiliyor. Bölümün ayrıca dünya çapında sayısız satış ve hizmet noktaları bulunmaktadır.