Mobil Vinç bölümü

Mobil Vinç Bölümü ürün yelpazesinde, tekerlekli ve paletli şaside 30'dan fazla farklı teleskopik ve kafes bomlu vinç yer almaktadır. Ürün yelpazesi sürekli olarak güncellenmekte ve pazar gereksinimlerine uyarlanmaktadır. Bölümün bağlı olduğu ana şirket, aynı zamanda üretimin de yapıldığı Liebherr-Werk Ehingen GmbH’tır (Almanya).

Liebherr mobil vinçler

Liebherr mobil vinçler

Liebherr mobil vinçler
Liebherr mobil vinçlerin belirleyici özelliği hareket kabiliyetleri ve farklı uygulamalarda kullanılabilmeleridir.

Odak noktamız müşteri ihtiyaçlarıdır

Müşterilerimizin ihtiyaçları, vinçlerin geliştirilmesinden satış sonrası hizmete kadar, odak noktamızdır. Mobil Vinç Bölümü, yüksek bir kullanılabilirlik seviyesine sahip mobil vinçleri için kalite, işlevsellik ve güvenlik ile ilgili standartları belirler. Liebherr, örneğin, all-terrain mobil vinci konseptini oluşturmuş olup, şimdi bu segmentte dünyanın en geniş ürün yelpazesini sunmaktadır. Yenilikçi teleskopik sistemler ve profil formları sayesinde giderek daha uzun ve daha güçlü bomların geliştirilmesi mümkün hale gelmiştir. Kafes bomlu vinçlerin geliştirilmesine başlanılmasından bu yana, Liebherr taşıma kapasitesi ve kaldırma yüksekliği açısından rekorlar kırmıştır. Başka bir kilometre taşı: büyük paletli vinçler için alt kısımda çift kafesli bir ana boma sahip Liebherr PowerBoom.

Dünya genelindeki satış şubeleri

300 tondan fazla yük taşıma kapasitesine sahip mobil vinç ve paletli vinçler, Ehingen/Donau (Almanya)' da geliştirilip üretilmektedir. Liebherr, Nenzing'deki (Avusturya) tesisinde, 300 tona kadar yük taşıma kapasiteli paletli vinçlerini üretmektedir. Bölümün ayrıca dünyanın dört bir yanında çok sayıda satış ve servis şubesi bulunmaktadır.

Mobil Vinç bölümü ürün yelpazesi

Liebherr, geniş bir uygulama yelpazesi içinde yüksek performanslı mobil ve paletli vinçler tedarik etmektedir.

Üretim tesisleri

Liebherr, Avrupa'daki iki üretim tesisinde mobil vinçler geliştirip üretmektedir.