Liman ve Gemi Vinçleri Bölümü

Liebherr in Liman ve Gemi Vinçleri bölümünün ürün yelpazesi gemi vinçleri, yüzer vinçler, offshore vinçler, konteyner vinçleri, mobil liman vinçleri ve reachstackerlerin yanı sıra limanlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış başka malzeme elleçleme makineleri içeriyor.

Limanda ve Denizde

Liebherr liman ve denizdeki her türlü malzeme elleçleme için uygun vinçler sunuyor. Ürün yelpazesi konteyner gantry vinçleri, lastik tekerlekli ve raylı konteyner istifleme vinçleri, portal tipi vinçler, mobil liman vinçleri, reachstackerler ve offshore, yüzer ve gemi vinçleri kapsıyor. Bu alanlardaki etkinlikler, Nenzing deki (Avusturya) Liebherr-MCCtec GmbH tarafından koordine edilen Liman ve Gemi Vinçleri bölümünde yer alıyor.

Made in Europe

Liman ve Gemi Vinçleri bölümünün ürünleri Avrupa daki şu dört fabrikada üretiliyor: Liebherr-Werk Nenzing GmbH (Avusturya), Liebherr Container Cranes Ltd. (Killarney, İrlanda), Liebherr Sunderland Works Ltd. (Birleşik Krallık) ve Liebherr-MCCtec Rostock GmbH (Almanya). Geniş uluslararası hizmet ağı makinelerin kullanıldığı her yerde yetkili servis ve orijinal yedek parça tedarik ediyor.