Liman Ekipmanları ve Gemi Vinçleri Bölümü

Liebherr'in bu bölümü, denizcilik sektöründe gemi vinçleri, yüzer vinçler, offshore vinçler, konteyner vinçleri, mobil liman vinçleri, reachstackerler ve limanlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış diğer malzeme elleçleme ekipmanları ile temsil edilmektedir.

Bir limandaki malzemelerin, Liebherr konteyner vinçleri tarafından elleçlenmesi

Bir limandaki malzemelerin, Liebherr konteyner vinçleri tarafından elleçlenmesi

Bir limandaki malzemelerin, Liebherr konteyner vinçleri tarafından elleçlenmesi
Limanlarda konteynerlerin yüklenmesi Liebherr liman vinçlerinin uygulama alanlarından biridir.

Limanlarda ve denizde kullanım

Liebherr limanlarda ve denizde her türlü malzemenin elleçlenmesine yönelik çok çeşitli yüksek kaliteli vinç tedarik etmektedir. Ürünler arasında, konteyner vinçleri, lastikli ve raylı gantry tip istifleme vinçleri, liman istifleyici ve taşıyıcıları, mobil liman vinçleri, reachstackerler, gemi vinçleri, yüzer vinçler ve offshore vinçler yer almaktadır. Bu alanlardaki faaliyetler, Liman Ekipmanları ve Gemi Vinçleri bölümünde birleştirilmektedir. Bölümü denetleme ve kontrol etme görevi için Nenzing'deki (Avusturya) Liebherr-MCCtec GmbH sorumludur.

Avrupa'da Üretim

Liman Ekipmanları ve Gemi Vinçleri bölümü ürünleri Avrupa'da bulunan dört tesiste üretilmektedir: Liebherr-Werk Nenzing GmbH (Avusturya), Killarney’deki (İrlanda) Liebherr Container Cranes Ltd., Liebherr Sunderland Works Ltd. (Birleşik Krallık) ve Liebherr-MCCtec Rostock GmbH (Almanya). Eksiksiz bir uluslararası servis ağı, orijinal yedek parçaların tedarikiyle birlikte her faaliyet alanında nitelikli müşteri hizmetleri sunulmasını sağlamaktadır.

Liman Ekipmanları ve Gemi Vinçleri ürün yelpazesi

Liebherr Liman Ekipmanları ve Gemi Vinçleri bölümü, limanlarda ve açık denizde her türlü malzemenin elleçlenmesine yönelik çok çeşitli ürünler tedarik etmektedir.

Üretim tesisleri

Liebherr, Avrupa'daki dört tesiste liman ekipmanları ve gemi vinçleri geliştirip üretmektedir.