Kule Vinçler Bölümü

Bu bölüm çeşitli uygulamalara yönelik kule vinçler ve mobil kule vinçleri geliştirip üretiyor. Her pazar bölgesinde müşteri gereksinimlerine uyarlanmış özel vinçler üretiliyor. Kule Vinçler bölümü ayrıca elektrik ve rüzgâr santralleri gibi projeler için danışma hizmetleri sunuyor.

Büyük Şantiyelerde Liebherr Kule Vinçler

Büyük Şantiyelerde Liebherr Kule Vinçler

Büyük Şantiyelerde Liebherr Kule Vinçler

Liebherr'in vinç sistemleri dünya çapında büyük şantiyelerde kullanılıyor. Şantiye planlaması ve kullanılmış makinelerin kiraya verilmesi ve satılması da Kule Vinçler bölümünün hizmet yelpazesinde yer alıyor.

Zorlu Görevler İçin Uygun Vinç Sistemleri

Kule Vinçler bölümü farklı uygulama alanlarına yönelik üstten dönen vinçler, hızlı montaj kule vinçler ve mobil kule vinçlerini dünya çapında beş lokasyonda üretiyor. Liebherr'in vinç sistemleri 13 ila 5.000 tonluk kaldırma kapasitesi, 100 metreye kadar kol uzunluğu ve desteksiz vinçlerde 120 metreye varan kanca yüksekliği sağlıyor. Bölümün faaliyetleri, bir üretim tesisi de bulunan, Almanya'daki Liebherr-Werk Biberach GmbH tarafından koordine ediliyor.

Şantiye Planlaması

Kule Vinçler bölümü Biberach an der Riß lokasyonunda "Liebherr Tower Crane Solutions" adı altında özel projeler, elektrik ve rüzgâr santralleri ve başka tesislerin yapımı için bir danışma ekibi kurmuştur. Dünya çapındaki müşterilere inşa projelerinde azami yararı sağlamak için, bu ekip küresel Liebherr şirket ve bayi ağını kullanıp kule vinçler alanındaki tasarım, statik, üretim, satış, kiralama ve satış sonrası hizmet arasındaki iş birliğini koordine ediyor.

İkinci El ve Kiralık Makine Merkezi

Biberach'ta ayrıca bir ikinci el ve kiralık kule vinç merkezi var. Bu merkez, dünya çapındaki ikinci el Liebherr vinçlerinin alımı ve satışından sorumludur. Ayrıca, Liebherr şirketlerinin farklı lokasyonlardaki kiralık makine havuzlarından gelen kiralık makine ve aksesuarlar temin ediliyor.