Havacılık ve Taşımacılık Bölümü

Havacılık ve Taşımacılık bölümü uçak ve raylı taşıt üretici ve işletmecileri için sistem ve komponentler içeren kapsamlı bir yelpaze sunuyor. Bu bölümün müşterileri ayrıca esnek, gereksinimlere uyarlanmış hizmetlerden yararlanıyor.

Havacılık ve Raylı Taşımacılık Sektörlerinin Tedarikçisi

Havacılık ve Raylı Taşımacılık Sektörlerinin Tedarikçisi

Havacılık ve Raylı Taşımacılık Sektörlerinin Tedarikçisi
Liebherr havacılık ve raylı taşımacılık sektörleri için sistem çözümleri ve komponentler sunuyor.

Havacılık Sektörünün Dünya Lideri Sistem Tedarikçisi

Liebherr havacılık sektöründe dünya lideri bir sistem tedarikçisidir. Havacılık alanı uçuş kontrol ve kumanda sistemleri, iniş takımları ve hava yönetim sistemleri üretiyor. Bu ürünler kargo uçakları, kısa menzilli uçaklar, özel jetler, savaş uçakları, askeri uçaklar ve helikopterlerde kullanılıyor. Müşteri portföyü neredeyse bütün büyük uçak üreticilerini kapsıyor. Liebherr-Aerospace küresel servis ağıyla tamir ve bakım hizmetleri, teknik destek, dokümantasyon ve yedek parça lojistiği sağlıyor.

Raylı Taşımacılık Sektörünün Tedarikçisi

Taşımacılık alanı raylı taşıt üretici ve işletmecilerine yüksek derecede entegre edilmiş sistem ve komponentler kapsayan geniş bir yelpaze sunuyor. Liebherr'in bu bölümünün ürettiği kalorifer, havalandırma ve klima sistemleri, hidrolik kumanda sistemleri ve elektrik komponentleri hızlı trenler, şehirlerarası trenler, banliyö trenleri, metrolar ve otobüslerde kullanılıyor.

Havacılık ve Taşımacılık Bölümünün Lokasyonları

Liebherr'in Havacılık ve Taşımacılık bölümünün havacılık ürünleri Lindenberg (Almanya), Toulouse (Fransa), Guaratinguetá (Brezilya), Nijniy Novgorod (Rusya) ve Changsha'da (Çin Halk Cumhuriyeti) bulunan toplam beş tesiste üretiliyor. Taşımacılık alanındaki üretim Korneuburg (Avusturya), Radinovo (Bulgaristan) ve Zhuji'de (Çin Halk Cumhuriyet) bulunan üç tesiste gerçekleşiyor. Havacılık ve Taşımacılık bölümünün ayrıca küresel bir satış ve hizmet ağı bulunmaktadır.

Havacılık ve Taşımacılık bölümün tüm etkinlikleri, Toulouse'da (Fransa) bulunan Liebherr-Aerospace & Transportation SAS tarafından koordine ediliyor.

Havacılık ve Taşımacılık – Ürünler

Liebherr havacılık ve raylı taşımacılık sektörleri için sistem ve komponentler sunuyor.

Üretim Lokasyonları

Liebherr dünya çapındaki beş lokasyonda havacılık sektörü için sistem ve komponentler üretiyor:

Liebherr dünya çapında üç lokasyonda raylı taşımacılık sektörü için sistem ve komponentler üretiyor: