Beton Teknolojisi Bölümü

Liebherr dünya çapında beton teknolojisi alanında kapsamlı bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyor. Şirket, kaliteli betonun ekonomik üretimi ve nakliyesi için her gereksinime göre en ideal çözümü sunuyor.

Beton Teknolojisi bölümünün ürünleri

Beton Teknolojisi bölümünün ürünleri

Beton Teknolojisi bölümünün ürünleri

Liebherr'in Beton Teknolojisi bölümünün ürün gamında yer alan beton pompası, transmikser ve beton santrali

Beton Üretimi ve Nakliyesi

Beton Teknolojisi bölümünün yelpazesi çeşitli tip ve büyüklüklerde beton santralleri, beton pompaları, transmikserler, transmikserler için konveyör bantları, kontrol ve ölçüm teknolojisi ve beton artıkları geri dönüşüm sistemleri gibi ürünleri kapsıyor.

Beton Teknolojisi Alanında Uzmanlık ve Kapsamlı bir Yelpaze

Liebherr beton teknolojisi alanında önde gelen makine ve sistem üreticilerinden biridir. Liebherr'in Bad Schussenried'deki (Almanya) modern deney merkezinde bir beton laboratuvarı da var. Bu laboratuvarda müşterilerle birlikte çeşitli malzeme ve tariflerle karıştırma deneyleri gerçekleştiriliyor.

Dünya Çapındaki Üretim Tesisleri

Bad Schussenried ve Neu-Ulm'un dışında, Beton Teknolojisi bölümünün Guaratinguetá (Brezilya), Rayong (Tayland) ve Xuzhou'da (Çin Halk Cumhuriyeti) üretim tesisleri bulunmaktadır. Bölümün faaliyetleri, Bad Schussenried'deki (Almanya) Liebherr-Mischtechnik GmbH tarafından koordine ediliyor.