Beton Teknolojisi Bölümü

Liebherr, komple bir beton teknolojileri tedarikçisi olarak dünya genelinde tanınır. Beton Teknolojileri bölümü, her gereksinime uygun yüksek kaliteli betonun ekonomik üretilmesi ve en uygun şekilde taşınması için doğru çözümü sağlayabilmektedir.

Beton Teknolojisi bölümünün Ürünleri

Beton Teknolojisi bölümünün Ürünleri

Beton Teknolojisi bölümünün Ürünleri
Liebherr Beton Teknolojisi Bölümü ürün yelpazesinden beton pompaları, transmikserler ve sabit beton santralleri.

Betonun taşınması ve üretimi

Beton teknolojisi ürün grubu gamı, farklı boyut ve tasarımlarda beton santralleri, beton pompaları, transmikserler, transmikserler için konveyörler, ölçüm ve kontrol teknolojisi ile kalıntı beton geri dönüşüm sistemlerini içermektedir.

Beton teknolojisi alanında komple tedarikçi ve uzman

Liebherr, kendisini beton teknolojileri alanında yüksek kaliteli makine üreticisi olarak kabul ettirmiştir. Bölüm, Bad Schussenried'de (Almanya) bulunan, bir beton laboratuvarına sahip kendi modern test merkezini işletmektedir. Farklı materyal veya formülleri içeren karışım testleri müşterilerle işbirliği içinde yürütülmektedir.

Dünya genelindeki üretim tesisleri

Bad Schussenried'e ek olarak, beton teknolojileri bölümü, Neu-Ulm, Guaratinguetá (Brezilya), Rayong (Tayland) ve Xuzhou (Çin Halk Cumhuriyeti) üretim tesislerini işletmektedir . Tüm üretim tesislerinin bağlı olduğu ana şirket, Bad Schussenried (Almanya) 'daki Liebherr-Mischtechnik GmbH dır.

Beton Teknolojisi Ürün Yelpazesi

Liebherr, beton teknolojileri sektörüne geniş kapsamlı bir yelpazede ürün tedarik etmektedir.

Üretim tesisleri

Beton teknolojisi bölümü dünya genelinde beş tesis işletmektedir: