Türkiye’de ikinci el Liebherr

Takas destek

Liebherr müşterilerimizin, beş yaşından küçük / 6000 saatin altındaki makineleri için özel avantajlı takas teklifimizi tanıtmak isteriz.
Makinelerinizi değerinde takasa verip yeni ödeme seçenekleriyle yeni nesil Liebherr sahibi olabilirsiniz, makine filonuzu gençleştirebilirsiniz.

Liebherr Türkiye stoklarında bulunan ikinci el makinelerin listesi

Liebherr ikinci el portalı

Liebherr iş makineleri yüksek performansları düşük yakıt maliyetleri, uzun süreli dayanılıklarıyla bilinmektedirler. Mevcut ikinci el stok listemizde yüksek çalışma saatli de olsa garantili olarak hizmet sunabilmekteyiz. Şanzıman, hidrolik sistemler, diferansiyel, CER ve kule şanzımanı gibi komponentlerinin değişimi ile 6 ay/1000 saat garanti altına alınır.

Liebherr Shop

Tekstil ürünleri, aksesuar ve makine modellerimiz

Liebherr shop’da makine modelleri, tekstil ürünleri ve çeşitli aksesuarlar bulabilirsiniz. Çok çeşitli modellerimizin arasında hafriyat makine modellerimiz, mobil vinç modellerimiz, fore kazık makine modellerimiz, kule vinç modellerimiz ve liman vinçleri modellerimizi bulacaksınız.

Tekstil ürünlerinde yüksek kaliteli ceketler, polarlar, tişörtler ve kapüşonlular bulacaksınız.

Tekstil ürünlerimiz tasarım ürünleridir ve Liebherr için özel üretilmişlerdir.

Kalite ve işlevsellik Liebherr aksesuarlarının özellikleridir. Victorinox İsviçre bıçakları, fenerlerimiz veya şemsiyelerimiz sizler için özel üretilmiştir.

Liebherr Shop için tıklayın

Liebherr dükkanına

Iş alanları

Liebherr, birçok alanda teknolojik ilerlemeyi şekillendiriyor. Liebherr Grubunun onbir bölümü ve Grubun geniş ürün yelpazesi, onlarca yıllık deneyim ve köklü uzmanlığın sonucudur. Iş alanları

Türkiye'de Liebherr

Liebherr Şirketler Grubu, Türkiye'de kendisine ait bir satış ve hizmet şirketi ve çeşitli yerel çözüm ortakları tarafından temsil edilmektedir. Türkiye'de Liebherr