LHO1 stud tec

Стажант Развойна дейност, Лаборатория и измерванияПловдив- Радиново | Job ID 72649

  • Job ID 72649
  • Division Хладилници и фризери
  • Organization Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD
  • Area of employment Изследователска / Развойна дейност
  • Country България
  • Entry level Студенти
  • Type of contract временна заетост

Основни задължения:

• Подготвя хладилни уреди за различни видове измерване;
• Съдейства при провеждане на предварителни серии, както и в тестове на серийни уреди;
• Участва в преоборудване на зали и настройва измервателна техника;
• Изготвя ръководства и методики за използваната измервателна техника;
• Периодично обновява измервателните уреди, съответстващи на паузите в измерванията;
• Поддържа измервателни пакети и датчици – намиране, проверка, сортиране.

Изисквания:

• Образование – средно техническо или студент в техническа специалност (топлотехника, инженерна физика и др.);
• Много добри компютърни умения – приложения на MS Office;
• Владеене на английски език – ниво на владеене В1 по европейската езикова рамка е предимство.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Стаж в реална работна среда, оформен чрез трудов договор;
• Получаване на заплащане по време на стажа;
• Период на стажа – до 6 месеца;
• Придобиване на знания и опит;
• Участие в работните процеси на съответния отдел и цялостната дейност на организацията;
• Цялостна програма за управление на здравето - ергономия, спортни карти, консултации по диететика, психолог, юмейхо, йога, футбол, народни танци и др.;
• Организиран транспорт или добавка за транспортни разходи.

Провокирахме ли интереса Ви? Очакваме да получим Вашата онлайн кандидатура. Ако имате въпроси, моля, свържете се с Ivanka Vasileva Kazakova.

One Passion. Many Opportunities.

The company

​От 1954г. насам направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери за домашна и професионална употреба. Нашата цел е да вдъхновяваме клиентите си отново и отново като се фокусираме върху техните нужди и надскачаме границите на постижимото до момента. В индустрията и сред клиентите хладилниците и фризерите на Либхер са символ на най-високо качество - днес в Европа, а утре и в световен мащаб.

Location

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD

Radinovo

4202 Пловдив- Радиново

България

To the location

Contact

Ivanka Vasileva Kazakova

FAQs

Do you have any questions about working for Liebherr? Find the answers here! Your way to apply

Speculative Application

Didn’t find the position you were looking for? You are welcome to send us a speculative application. Speculative applications