Contact

În această secțiune puteți găsi datele de contact pentru departamentele de vânzări, service și piese de schimb ale Liebherr-Romania S.R.L.

DEPARTAMENT VANZARI UTILAJE TERASIERE - DIRECTOR

Cristian Ionescu
+4 0372 163 708 / +4 0731 200 037
+4 0372 163 798
cristian.ionescu@liebherr.com

DEPARTAMENT SERVICE - DIRECTOR

Marian Savancea
+4 0372 163 728 / +4 0731 200 222
+4 0372 163 790
marian.savancea@liebherr.com

DEPARTAMENT SERVICE - PIESE DE SCHIMB UTILAJE TERASIERE

Voicu Vasilică
+4 0372 163 702 / +4 0731 200 405
+4 0372 163 790
vasilica.voicu@liebherr.com

DEPARTAMENT SERVICE UTILAJE TERASIERE

Adrian Marinescu
+4 0372 163 707 / +4 0731 200 074
+4 0372 163 790
adrian.marinescu@liebherr.com

Luminița Ciutu
+4 0372 163 718 / +4 0731 200 066
+4 0372 163 790
luminita.ciutu@liebherr.com

DEPARTAMENT VANZARI MACARALE TURN

Viktor Honciuc
+4 0372 163 715 / +4 0731 200 038
+4 0372 163 798
victor.honciuc@liebherr.com

DEPARTAMENT SERVICE PIESE DE SCHIMB MACARALE TURN

Adrian Marinescu
+4 0372 163 707 / +4 0731 200 074
+4 0372 163 790
adrian.marinescu@liebherr.com

DEPARTAMENT VANZARI MACARALE MOBILE

Daniel Sandu
+4 0372 163 711 / +4 0722 518 342
+4 0372 163 799
daniel.sandu@liebherr.com

DEPARTAMENT SERVICE MACARALE MOBILE

Alexandru Condrachi
+4 0372 163 714 / +4 0731 200 067
+4 0372 163 790
adrian.corovanca@liebherr.com

DEPARTAMENT VANZARI ECHIPAMENTE PENTRU FUNDATII SI MACARALE PE SENILE

Ionuț Dimitriu
+4 0372 163 713 / +4 0731 200 035
+4 0372 163 798
ionut.dimitriu@liebherr.com

DEPARTAMENT SERVICE MACARALE PE SENILE & ECHIPAMENTE PENTRU FUNDATII

Oanea Adrian
+4 0372 163 712 / +4 0731 200 039
+4 0372 163 790
adrian.oanea@liebherr.com

Adresa

Liebherr-Romania S.R.L.

Str. Horia Cloşca şi Crişan, no. 61-63

Office building II, Etaj 3

75100 Otopeni, Jud. Ilfov

Romania

  • +40 372 163-721
  • +40 372 163-798

DEPARTAMENT VANZARI UTILAJE TERASIERE

Dan Albăstroiu
+4 0241 878 637 / +4 0731 200 069
+4 0241 878 627
dan.albastroiu@liebherr.com

DEPARTAMENT VANZARI MACARALE PORTUARE

Aurel Popa
+4 0241 878 637 / +4 0721 298 496
+4 0241 878 627
aurel.popa@liebherr.com

DEPARTAMENT SERVICE UTILAJE TERASIERE & MACARALE PORTUARE

Sorin Goidan
+4 0241 878 637 / +4 0727 888 512
+4 0241 878 627
sorin.goidan@liebherr.com

Adresa

Liebherr-Romania S.R.L.

Constanta

Bd. Aurel Vlaicu nr. 186

900330 Constanta, Jud. Constanta

Romania

  • +4 0241 878 637
  • +4 0241 878 627

DEPARTAMENT VANZARI UTILAJE TERASIERE

Florin Ticu
+4 0233 221 510 / +4 0731 200 041
+4 0233 221 511
florin.ticu@liebherr.com

DEPARTAMENT SERVICE

Adrian Marinescu
+4 0372 163 707 / +4 0731 200 074
+4 0372 163 790
adrian.marinescu@liebherr.com

Adresa

Liebherr-Romania S.R.L.

Piatra-Neamt

Str. Duraului nr. 17

610004 Piatra Neamt, Jud. Neamt

Romania

  • +4 0233 221 510
  • +4 0233 221 511

DEPARTAMENT VANZARI UTILAJE TERASIERE

Ionuț Moruz
+4 0264 355 661 / +4 0731 200 073
+4 0264 355 660
ionut.moruz@liebherr.com

DEPARTAMENT SERVICE

Mihai Pop
+4 0264 355 661 / +4 0731 200 421
+4 0264 355 660
mihai.pop@liebherr.com

Adresa

Liebherr-Romania S.R.L.

Cluj Napoca

Comuna Floresti, sat Luna de Sus

FN, DN 1, Km.490+13

407280 Jud. Cluj

Romania

  • +4 0264 355 661
  • +4 0264 355 660

DEPARTAMENT VANZARI UTILAJE TERASIERE

Marius Stanca
+4 0256 478 006 / +4 0731 200 417
+4 0256 478 005
marius.stanca@liebherr.com

DEPARTAMENT SERVICE

Horia Chiorean
+4 0256 478 006 / +4 0731 200 409
+4 0256 478 005
horia.chiorean2@liebherr.com

Adresa

Liebherr-Romania S.R.L.

Timisoara

Zona Industriala II; DN59A

Cladirea Vaderstad; Comuna Sacalaz

307370 Jud. Timis

Romania

  • +4 0256 478 006
  • +4 0256 478 006