Odkryj świat produktów Liebherr

Żurawie wieżowe

Liebherr oferuje program żurawi, który pod wieloma względami jest inny niż wszystkie pozostałe. Obejmuje on urządzenia wszystkich systemów i klas wielkości oraz zapewnia właściwą technikę podnoszenia dla każdego zadania w budownictwie nadziemnym. Elastyczne żurawie szybkiego stosowania i wydajne modele górnoobrotowe sprawdzają się zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w przemyśle przy dużych projektach na całym świecie.

Żurawie wieżowe

Maszyny do robót ziemnych

W zakresie robót ziemnych Liebherr proponuje obszerny program koparek hydraulicznych, hydraulicznych koparek linowych, a także spycharek i ładowarek gąsienicowych, ładowarek teleskopowych, kołowych i wozideł przegubowych.Wysokie wymagania jakościowe, które Liebherr stawia swoim produktom są spełnione między innymi dzięki produkcji własnej najważniejszych podzespołów i komponentów stosowanych w maszynach. Do tej grupy zaliczają się również silniki Diesla, a także liczne podzespoły układu hydraulicznego, przekładniowego czy komponenty elektroniczne.

Maszyny do robót ziemnych

Specjalistyczne budownictwo głębokiego fundamentowania

W specjalistycznym budownictwie głębokiego fundamentowania liczą się tylko twarde fakty. Z tego względu, urządzenia do specjalistycznego głębokiego fundamentowania muszą być bezkompromisowo opłacalne: wydajne nawet w ekstremalnych warunkach, niezawodne w stałej eksploatacji, wielostronne w zastosowaniach i tanie w eksploatacji. Maksymalna ekonomiczność i wykorzystanie – dzięki tym cechom maszyny Liebherr dla specjalistycznego głębokiego fundamentowania są znane na całym świecie.

Specjalistyczne budownictwo głębokiego fundamentowania

Technika mieszania betonu

Liebherr posiada bogatą ofertę urządzeń mieszalniczych, betonomieszarek i pomp do betonu, dostarczając właściwe rozwiązania dla każdego zapotrzebowania w celu ekonomicznej produkcji i optymalnego transportu wysokogatunkowego betonu. Program uzupełniają dalsze produkty związane z produkcją betonu, jak na przykład taśmy przenośnikowe do betonomieszarek, systemy sterownicze lub systemy pomiaru wilgotności.

Technika mieszania betonu

Żurawie samojezdne i gąsienicowe

Jako światowy lider, Liebherr oferuje szeroką gamę żurawi samojezdnych z wysięgnikiem teleskopowym i kratownicowym na podwoziu kołowym i gąsienicowym. Wydajne i niezawodne potrafią sprostać najbardziej wymagającym zadaniom.

Żurawie samojezdne

Paleta żurawi samojezdnych rozciąga się od dwuosiowych 35 tonowych żurawi po ciężkie żurawie o udźwigu 1200 ton. Szybko przemieszczające się terenowe żurawie samojezdne, żurawie teleskopowe, kompaktowe, a także żurawie do dużych obciążeń z wysięgnikiem kratownicowym stosowane są na całym świecie. Długie wysięgniki, duży udźwig oraz kompleksowe wyposażenie i zabezpieczenia, a także krótkie czasy przezbrajania zapewniają wysoką elastyczność i ekonomiczność.

Żurawie samojezdne

Żurawie gąsienicowe

Żurawie gąsienicowe LR mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie ciężkie ładunki muszą być przeniesione bezpiecznie i ekonomicznie. Żurawie przekonują o bardzo szerokim zakresie ich zastosowań poprzez wielorakie systemy wysięgników i duże spektrum udźwigu do 3000 ton.

Żurawie gąsienicowe

Samojezdne żurawie wieżowe

Samojezdne żurawie wieżowe typu MK firmy Liebherr łączą mobilność żurawia samojezdnego z zaletami funkcjonalnymi wieżowego żurawia obrotowego. Seria żurawi MK dostosowana jest do montażu przez jedną osobę poprzez naciśnięcie przycisku. Dla tego typu żurawi kilka zadań dziennie to żaden problem. Nowoczesne podwozie samochodowe gwarantuje optymalną zwrotność w terenie.

Samojezdne żurawie wieżowe

Dla zapewnienia sprawnej obsługi ładunków w sektorze morskim Liebherr produkuje szeroką gamę innowacyjnych żurawi.

Wyposażenie portu

Wszechstronna gama produktów oferuje optymalne rozwiązania dla sprawnego przepływu towarów w portach morskich i śródlądowych. Żurawie samojezdne, szynowe i stacjonarne, a także żurawie do wysokiego składowania umożliwiają efektywny przewóz towarów na najwyższym poziomie technologicznym.

Wyposażenie portu

Żurawie morskie

Seria żurawi morskich obejmuje szeroką gamę innowacyjnych żurawi wychylnych z linowym mechanizmem naciągowym. Żurawie te są oferowane w różnych wielkościach i dostosowywane do specyficznych wymagań klienta.

Żurawie morskie

Żurawie okrętowe

Seria żurawi okrętowych oferuje praktyczne rozwiązania w zakresie przeładunku towarów na statkach różnego typu, np. na statkach do przewozu kontenerów, materiałów sypkich, ciężkich towarów, okrętach-chłodniach i tankowcach, oraz rozwiązania dla żeglugi śródlądowej.
Paleta obejmuje żurawie pokładowe, linowe hydrauliczne, żurawie chwytakowe, suwnice pomostowe oraz żurawie do towarów ciężkich. Hydrauliczne żurawie pomocnicze uzupełniają szeroką gamę produktów stosowanych przy przeładunku okrętów.

Żurawie okrętowe

Żurawie na wodnych jednostkach przeładunkowych

Z szerokiej palety żurawi pontonowych i do zastosowania na barkach Liebherr oferuje rozwiązania dla indywidualnych potrzeb każdego klienta w celu osiągnięcia efektywnego przeładunku wszelkiego rodzaju towarów.

Żurawie na wodnych jednostkach przeładunkowych

Chłodziarki i zamrażarki

Chłodziarki i zamrażarki firmy Liebherr charakteryzuje od dziesiątek lat wysoka jakość, niezawodność i długa żywotność. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii i wysokiej jakości komponentów nasz sprzęt jest bardzo wygodny w użyciu i energooszczędny. Odnosi się to zarówno do sprzętu do użytku domowego, jak również do użytku specjalistycznego w handlu, rzemiośle, gastronomii, przemyśle wytwórczym i laboratorium.

Chłodziarki i zamrażarki

Lodówki i zamrażarki z przeznaczeniem do użytku domowego

Nasze chłodziarki, zamrażarki a także chłodziarko-zamrażarki przeznaczone do użytku domowego charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, wysokimi parametrami technicznymi oraz komfortowym użytkowaniem . Asortyment obejmuje pomocnicze urządzenia chłodnicze pod zabudowę, systemy Side-by- Side, chłodziarki do długoterminowego przechowywania win oraz winiarki. Urządzenia firmy Liebherr przekonują do siebie w codziennym użytkowaniu poprzez zastosowanie w nich innowacyjnych technologii takich, jak NoFrost wraz ze stworzoną przez Liebherra dodatkową strefą temperatury BioFresh.

Chłodziarki i zamrażarki z przeznaczeniem do użytku przemysłowego

Liebherr oferuje bogaty program profesjonalnego sprzętu do zastosowań przemysłowych. W wymagającym obszarze profesjonalnego użytkowania, sprzęt musi działać niezawodnie w ekstremalnych warunkach. W tym właśnie obszarze doskonale sprawdza się jakość firmy Liebherr. Dzięki połączeniu wysokiej wydajności chłodzenia, wysokiej jakości wykonania i wyposażenia, nasz sprzęt do zastosowań przemysłowych zaspakaja wszystkie potrzeby klientów komercyjnych.

Technika obrabiarek do kół zębatych i automatyka

Liebherr rozwija i produkuje wysokiej jakości obrabiarki i narzędzia do kół zębatych oraz systemy automatyki. Innowacyjne produkty charakteryzują się wysoką precyzją, dostępnością i łatwością obsługi. Klienci na całym świecie doceniają efektywność energetyczną i ekonomiczną maszyn i systemów Liebherr.

Obrabiarki do kół zębatych

Program obrabiarek do kół zębatych obejmuje frezarki obwiedniowe, strugarki obwiedniowe, a także szlifierki obwiedniowe i profilowe do miękkiej i twardej obróbki walcowych kół zębatych o średnicy do 16.000m obrabianego materiału.

Obrabiarki do kół zębatych

Systemy automatyki

Obszar systemów automatyki uzyskał światową rangę specjalisty ds. rozwiązań automatyki. W tym segmencie firma Liebherr rozwija i produkuje systemy automatyki obrabiarek do kół zębatych jak i innowacyjne rozwiązania w zakresie automatyzacji produkcji i wytwarzania.

Systemy automatyki

Narzędzia do kół zębatych

Liebherr oferuje szeroki program narzędzi do kół zębatych zarówno do obróbki miękkiej jak i twardej w procesie produkcyjnym. Innowacyjne projekty i wysoka trwałość potwierdzają, iż firma Liebherr jest wiarygodnym partnerem.

Narzędzia do kół zębatych

Przemysł lotniczy i technologia transportowa

Liebherr posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie lotniczym i technologii transportowej. Oprócz komponentów odznaczających się wysoka precyzja wykonania, grupa firm Liebherr oferuje również indywidualne rozwiązania systemowe.

Przemysł lotniczy

W ścisłej współpracy z producentami samolotów oraz producentami silników firma Liebherr produkuje systemy sterownicze do samolotów i administracji lotniczej, a także podwozia dla różnorodnych typów samolotów i silników. Ponadto firma Liebherr w oparciu o swój globalny serwis oferuje kompleksową obsługę klienta OEM.

Przemysł lotniczy

Technologia transportowa

W zakresie technologii transportowej firma Liebherr rozwija i produkuje systemy klimatyzacji, a także systemy napędowe i systemy zasilania dla wszelkiego rodzaju pojazdów szynowych. Oprócz punktów sprzedaży i serwisu spółki Liebherr-Transportation Systems GmbH do dyspozycji klientów na całym świecie są również miejsca rozwoju i serwisu pozostałych spółek grupy firm Liebherr.

Technologia transportowa

Od wielu lat firma Liebherr ustala standardy w zakresie wyposażenia maszyn eksploatacyjnych oraz transportowych stosowanych w kopalniach odkrywkowych. Dzięki innowacyjnej technologii, komponentom o długiej żywotności i kompleksowej obsłudze serwisowej na miejscu, duże wywrotki i koparki charakteryzują się niezawodnością i ekonomicznością pracując w ekstremalnych warunkach w kopalniach odkrywkowych.

Koparki gąsienicowe z zastosowaniem w kopalniach odkrywkowych

Ciężkie - do 800 ton - koparki gąsienicowe firmy Liebherr oprócz swojej wysokiej wydajności, oferują łatwą obsługę, a także wysoki poziom komfortu i obsługi serwisowej. Wszystkie te cechy przyczyniają się do zminimalizowania kosztów wydobycia każdej tony materiału. Nasi inżynierowie oraz doradcy techniczni dopasowują duży sprzęt do odpowiednich wymagań związanych z miejscem wykonania usługi.

Koparki gąsienicowe z zastosowaniem w kopalniach odkrywkowych

Wozidła

Ładowność elektrycznych dieslowskich wozideł przemysłowych firmy Liebherr wynosi do 360 ton. Sprawdzona koncepcja napędu spalinowo-elektrycznego gwarantuje maksymalną wydajność. Nasz kompetentny serwis jest w stanie dotrzeć do każdego miejsca, w którym znajduje się wozidło. Nasi eksperci zapewniają profesjonalne przeglądy serwisowe oraz doradztwo, a także dbają o szybką dostawę części zamiennych.

Wozidła

Części składowe własnej produkcji

W zakresie mechaniki, hydrauliki, techniki napędowej i elektronicznych układów sterowniczych, Liebherr rozwija i produkuje komponenty o wysokiej wydajności. Komponenty i kompletne systemy wykorzystywane są w maszynach produkowanych przez grupę firm Liebherr, a także przez klientów zewnętrznych, np. w energetyce wiatrowej i lotnictwie, w zdecentralizowanych systemach energetycznych, maszynach do robót ziemnych, urządzeniach rolniczych, pojazdach użytkowych, a także w transporcie morskim i w produkcji silników.

Części składowe własnej produkcji

Technika przeładunkowa

Liebherr oferuje dużą różnorodność skrojonych na miarę maszyn i technologii do stosowania w przeładunku wszelkiego rodzaju towarów.
Oprócz produktów do przeładunku towarów w transporcie morskim, zalicza się również do tej grupy produktów specjalnie w tym celu zmodyfikowane urządzenia z serii koparek hydraulicznych, koparek linowych hydraulicznych, ładowarek kołowych i ładowarek gąsienicowych Liebherr.

Technika przeładunkowa