Hafriyat Bölümü

Hafriyat bölümü farklı kullanım alanları için geniş bir ürün gamı sunuyor. Tahrik ve kontrol sistemlerini kendi bünyesinde geliştirdiği için, Liebherr yüksek bir dikey bütünleşme derecesine ulaşıyor. Bölümün faaliyetleri, Kirchdorf an der Iller'de (Almanya) bulunan Liebherr-EMtec GmbH tarafından koordine ediliyor.

Hafriyat – Ürünler

Hafriyat – Ürünler

Hafriyat – Ürünler
Liebherr Şirketler Grubunun Hafriyat bölümü farklı hafriyat ve malzeme elleçleme makineleri geliştirip üretiyor.

Dünya Çapında Sekiz Üretim Lokasyonu

Hafriyat bölümü Avrupa, Asya ve Güney Amerika'da sekiz lokasyonda çok geniş bir ürün yelpazesi geliştirip üretiyor. Bu yelpazede mobil ve paletli ekskavatörler, ağır hizmet tipi vinçler, zemin inşaat makineleri, paletli dozerler, paletli yükleyiciler, boru döşeyicileri, teleskopik yükleyiciler, tekerlekli yükleyiciler, damperli kamyonlar ve malzeme elleçleme makineleri gibi ürünler yer almaktadır. Bu makineler geleneksel hafriyat işinin tüm alanlarını kapsıyor. Makineler ayrıca peyzaj, tarım, ormancılık ve zemin inşaat sektöründe kullanılabiliyor. Malzeme elleçleme makineleri hammadde ve geri dönüşüm sanayiinde kullanıldığı gibi ağaç elleçleme ve deniz ve iç limanlardaki malzeme elleçleme için de elverişlidirler.

Liebherr Menşeli Kilit Teknolojiler ve KomponentlerGeniş uluslararası hizmet ağı makinelerin kullanıldığı her yerde yetkili servis ve orijinal yedek parça tedarik ediyor.

Kaliteden ödün vermemek için, hafriyat makinelerinde de kullanılan ana komponentler doğrudan Liebherr tarafından üretiliyor. Dizel motorları, hidrolik ve şanzıman da dahil olmak üzere tahrik ve kontrol teknolojisinin tamamı bu kapsama giriyor.

Kalifiye Müşteri Hizmetleri ve Hizmet Ağı

İş makinelerinin her zaman kullanılabilir durumda olması çok önemlidir. Geniş uluslararası hizmet ağı makinelerin kullanıldığı her yerde yetkili servis ve orijinal yedek parça tedarik ediyor.