Türkiye’de Kariyer Fırsatları

Teknoloji tutkusu, her ayrıntıda üstün kalite anlayışı ve ürünler için sergilenen müşteri odaklı yaklaşım, Liebherr Grubu’nun tüm faaliyetlerini küresel kapsamda etkilemekte ve teşvik etmektedir. Bu ideoloji aynı standartta Liebherr Makine Ticaret Servis Ltd. Şti. için de geçerlidir.

Heyecan verici çalışma alanları

Liebherr, endüstrinin tüm alanlarına kariyer olanakları açar. Deneyimli pofesyoneller, kariyerine yeni başlayanlar ve yeni mezunlar en geniş kapsamda kariyer ve çalışma alanlarında gelişim fırsatları bulurlar. Birçok tesisimiz kendi eğitim ve gelişim programına sahiptir. Bu sayede gelişim faaliyetlerini ve aktivitelerini belirli bir standartta uygulayabilmektedirler.

Liebherr'de Kariyer

Mevcut iş teklifleri

Başvuranlar, çevrimiçi iş portalı üzerinden dünya çapındaki ve Türkiye’deki iş arayışları hakkında genel olarak bilgi sahibi olabilirler. İş ilanı bulunmayan ancak başvurmayı arzu ettiğiniz pozisyonlar hakkında da bizimle iletişimde olmanızdan memnuniyet duyarız. Çünkü nitelikli ve motive iş arkadaşları Liebherr’de her zaman memnuniyetle karşılanır.

Türkiye'de Liebherr'deki iş ilanları

Liebherr Makine Ticaret Servis Ltd. Şti.

General Contact

Orhanlı Mah. Katip Çelebi Cad. No.17

34956 Tuzla / Istanbul

Turkey

İK Kontakt

+90 216 4531000
[email protected]

Türkiye'de Liebherr

Liebherr Şirketler Grubu, Türkiye'de kendisine ait bir satış ve hizmet şirketi ve çeşitli yerel çözüm ortakları tarafından temsil edilmektedir. Türkiye'de Liebherr

Iş alanları

Liebherr, birçok alanda teknolojik ilerlemeyi şekillendiriyor. Liebherr Grubunun onbir bölümü ve Grubun geniş ürün yelpazesi, onlarca yıllık deneyim ve köklü uzmanlığın sonucudur. Iş alanları