Haberler | 23.05.2017 Liebherr-Aerospace, THY-Teknik ile olan Servis ve Bakım Anlaşmasını yeniliyor.

İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı’nda (Türkiye) imzalanan servis ve bakım anlaşması, THY-Teknik tarafından bakımı yapılan üçüncü parti ve Türk Hava Yolları’na ait Airbus filosunun tamamını kapsıyor.

Yalçın Sabri Melek, Onarım Takip Müdürü, THY-Teknik (solda), Salih Ince, Komponent Servis Direktörü, THY-Teknik (sağda) ve Pierre Soulacroup, Bölge Satış Müdürü, Liebherr-Aerospace & Transportation SAS (ortada) sözleşme imza töreninde - © Liebherr

Tek görüntü, web (70 KB)

İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı’nda (Türkiye) imzalanan servis ve bakım anlaşması, THY-Teknik tarafından bakımı yapılan üçüncü parti ve Türk Hava Yolları’na ait Airbus filosunun tamamını kapsıyor.

THY-Teknik’in Komponent Servisleri Direktörü Salih Ince, “THY-Teknik olarak geçtiğimiz 4 sene boyunca Liebherr ekibinin hızlı çözüm oluşturma ve yüksek servis seviyesindeki performansından çok memnun kaldık. Bu da, iki şirket arasındaki bakım anlaşmasının yenilenmesinde en önemli faktörlerden biriydi.“

Anlaşmaya konu olan servis desteği, Lindenberg (Almanya) ‘daki Liebherr-Aerospace servis istasyonları; Orijinal Ekipman İmalat Bölümü (OEM), uçuş kontrol sistemleri ve iniş takımları için mükemmellik merkezi tarafından ve Toulouse (Fransa) ‘daki OEM ve hava yönetim sistemleri için mükemmellik merkezi tarafından gerçekleştirilecektir.

Liebherr-Aerospace, hava ulaşımı endüstrisi için geliştirilen sistemlerin ileri gelen tedarikçilerinden biri konumundadır.

Liebherr-Aerospace & Transportation SAS, Toulouse (Fransa), Liebherr Grubu’ndaki onbir kısmi kontrol şirketinden biri olmakla birlikte, havacılık-uzay ve taşımacılık sistemleri sektörünün tüm aktivitelerini buradan koordine etmektedir.

Liebherr-Aerospace, hava ulaşımı endüstrisi için geliştirilen sistemlerin ileri gelen tedarikçilerinden biridir ve bu alanda 50 seneden daha fazla bir deneyime sahiptir. Liebherr’in sivil ve askeri sektörler için ürettiği havacılık ekipmanları ürün yelpazesi; uçuş kontrol ve tahrik sistemleri, iniş takımları, hava yönetim sistemleri, vites ve vites kollarını içermektedir. Bu sistemler geniş gövdeli hava araçlarına, tek-koridorlu ve bölgesel hava araçlarına, özel jetlere, savaş uçaklarına, askeri taşıyıcılara, askeri eğitim hava araçlarına, sivil helikopterlere ve savaş helikopterlerine monte edilebilmektedir.

Liebherr’in havacılık-uzay ve taşımacılık sistemleri bölümü yaklaşık olarak 5.200 personel istihdam etmektedir. Bölüm, Lindenberg (Almanya)’da, Toulouse (Fransa)’da, Guaratinguetá (Brezilya)’da ve Nizhny Novgorod (Rusya)’da olmak üzere dört adet ekipman üretim tesisine sahiptir. Bu üretim tesisleri; Saline - Michigan (ABD), Seattle - Washington (ABD), Montreal (Kanada), Sao José dos Campos (Brezilya), Hamburg (Almanya), Moskova (Rusya), Dubai (BAE), Singapur ve Şangay (Çin)’de bulunan ek müşteri servis noktaları ile dünya çapında hizmet vermektedirler.

önceki sayfaya dön