Liebherr wśród ładowarek teleskopowych

Odkryj świat ładowarek teleskopowych Liebherr. Dzięki przełomowym innowacjom i najnowocześniejszym technologiom ładowarki teleskopowe wyznaczają nowe standardy w branży budowlanej i przemysłowej. Niezależnie od tego, czy wymagane jest podnoszenie ciężkich ładunków, osiąganie dużych wysokości czy sięganie do trudno dostępnych obszarów roboczych – ładowarki teleskopowe Liebherr charakteryzują się przede wszystkim wszechstronnością i mobilnością.

Ładowarki teleskopowe Liebherr są oferowane w dwóch różnych wariantach modelowych. Do trudnych zastosowań i dużych obciążeń roboczych przeznaczony jest wydajny model „S”, wyróżniająca się maksymalną wydajnością. Standardowa wersja ładowarki teleskopowej jest optymalnym urządzeniem do prostych operacji układania i podnoszenia i imponuje niezwykle szerokim zakresem zastosowań.

Wersja standardowa

T 32-7, T 41-7, T 33-10

Dane techniczne

Model „S”

T 35-6s, T 32-7s, T 36-7s, T 41-7s, T 33-10s

Dane techniczne

Model „S”

T 46-7s, T 55-7s, T60-9s

Dane techniczne

Redukcja śladu węglowego dzięki eksploatacji HVO

Ładowarki teleskopowe Liebherr mogą być zasilane olejem HVO (Hydrotreated Vegetable Oil). Umożliwia to wykorzystanie paliwa odnawialnego bez kompromisów w kwestii wydajności i sprawności. Klienci uzyskują maksymalny udźwig, precyzyjne sterowanie i płynną obsługę – a wszystko to przy znacznie mniejszym śladzie ekologicznym.

HVO w Liebherr

Decydujesz się nie tylko na produkt firmy Liebherr. Inwestujesz w wydajnych pracowników.

Ładowarki teleskopowe Liebherr to coś więcej niż tylko maszyny pomocnicze. Nasi klienci stosują je w roli wielozadaniowych strategicznych maszyn w trybie jedno- lub wielozmianowym. Dlatego ładowarki teleskopowe skonstruowaliśmy, analizując potrzeby operatora – aby rankiem wsiadał do maszyny z uśmiechem, a wieczorem wysiadał z niej zrelaksowany.


Kolejne kroki do Twojej ładowarki teleskopowej Liebherr

Pobierz prospekt

Zapoznaj się z dalszymi szczegółami ładowarki teleskopowej Liebherr i poznaj jej zalety.

Do pobrania

Znajdź osobę do kontaktu

Skontaktuj się ze swoim partnerem sprzedaży Liebherr jeszcze dziś, aby uzyskać niezobowiązującą konsultację i indywidualną ofertę.

Poszukaj sprzedawcy

Obsługa klienta

Gęsta sieć serwisowa na całym świecie, nowoczesne stacje obsługi, jak również doskonale przeszkoleni serwisanci gwarantują szybkie wsparcie na miejscu.

Obsługa klienta

To może Cię także zainteresować

Roboty ziemne: maszyny budowlane klasy mistrzowskiej

Koparki mobilne i gąsienicowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, spycharki i ładowarki gąsienicowe poradzą sobie z każdym zadaniem.

Dowiedz się więcej

Używane ładowarki teleskopowe: maszyna nie zawsze musi być nowa

Odkryj bogaty wybór używanych ładowarek teleskopowych Liebherr w portalu internetowym Liebherr. Różne klasy cenowe i lokalizacje na każdą potrzebę.

Dowiedz się więcej

Z Telfs w świat: miejsce produkcji ładowarek teleskopowych

Ładowarki teleskopowe Liebherr są produkowane w Telfs, gdzie najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczony personel gwarantują najwyższą jakość i wydajność.

Dowiedz się więcej