Výkonnost

Kolové nakladače Liebherr jsou díky možnosti volby mezi paralelní kinematikou a Z-kinematikou mimořádně mnohostranně a univerzálně použitelné. Zákazník tak může mít pro svůj specifický povoz vždy optimální stroj. Díky tomu se zvyšuje vytížení stroje a tím i jeho produktivita.

Nízké provozní náklady

Pohon Liebherr se systémem Liebherr Power Efficiency (LPE) umožňuje snížit spotřebu paliva až o 25 %. Tento systém dále snižuje opotřebení pneumatik a brzd na minimum.

Robustnost

Komponenty osvědčeného hydrostatického pohonu Liebherr jsou maximálně robustní a výkonné. Tím je zajištěna dlouhá životnost stroje a spolehlivý provoz i za těch nejtěžších provozních podmínek.

Komfort

Moderní a ergonomická konstrukce kabiny umožňuje komfortní a produktivní práci. Velké prosklené plochy kabiny umožňují vynikající výhled všemi směry na pracovní vybavení a na pracovní prostor.

Snadná údržba

Nejdůležitější místa provádění denní údržby jsou u kolových nakladačů Liebherr bezpečně a pohodlně dostupná ze země. Otevřením jednoho krytu se zpřístupní celý prostor motoru. Rychlá a spolehlivá kontrola tak šetří čas i peníze.

Bezpečnost

S novými a inteligentními asistenčními systémy kolových nakladačů nabízí společnost Liebherr komplexní řešení pro zvýšení bezpečnosti a komfortu. Tyto systémy podporují obsluhu stroje při každodenní práci a zvyšují tak pracovní výkonnost. Všechny systémy byly vyvinuty společností Liebherr a jsou plně integrovány do řídicí jednotky stroje.

Ke stažení