Hydraulické oleje Liebherr

Hospodárné. Kvalitní. Originální.

Přednosti maziv a provozních kapalin Liebherr

Kvalita
Investujeme do výzkumu a vývoje mazacích prostředků, které byly vyvinuty speciálně pro stroje Liebherr podle našich přísných norem a splňují vysoké požadavky na provozní bezpečnost. Díky tomu je zaručen výkon a hospodárnost vašich strojů Liebherr po celou dobu jejich životnosti.

Bezpečnost
Při vývoji mazacích prostředků Liebherr uplatňujeme naše dlouholeté zkušenosti a naše technologické know-how.
V případě našich maziv si můžete být jisti, že jsou všechny komponenty a mazací prostředky vzájemně optimálně sladěny.

Úspora nákladů
Maziva Liebherr díky svému speciálnímu určení pro stroje Liebherr výrazně přispívají k efektivnímu snižování provozních nákladů a nákladů na údržbu. Jako komplexní dodavatel vám pomůžeme snížit množství druhů na minimum a šetřit tak vaše skladovací prostory a náklady.

Kompetence
U společnosti Liebherr obdržíte všechna maziva, která pro své stroje Liebherr potřebujete. A k tomu kompetentního a zkušeného servisního partnera.

Partnerství
Společnost Liebherr jako dodavatel maziv – váš spolehlivý partner pro budoucnost.

Sleva 10 % na hydraulické oleje Liebherr*

Akční nabídka
Při jednorázovém objednání 40 a více litrů hydraulického oleje Liebherr získáte navíc 10% slevu na originální servisní sadu Liebherr**
+ multifunkční set Liebherr

Praktická rada
Použití Liebherr-servisní sady přispívá k uchovávání hodnoty vašeho stroje. Abychom přispěli k udržení této hodnoty, nabízíme vám vhodné Liebherr-mazací prostředky za výhodných podmínek. Využijte této nabídky k provedení důkladného servisu.

Další informace získáte u vašeho Liebherr-servisního partnera.

* Platí pro objednávky hydraulických olejů Liebherr v období od 1. 12. 2018 do 31. 1. 2019. Sleva se počítá ze standardních ceníkových cen.
** Sleva platí na jednu servisní sadu při jednorázovém objednání 40 a více litrů hydraulického oleje Liebherr v období od 1. 12. 2018 do 31. 1. 2019; do vyčerpání zásob. Sleva se počítá ze standardních ceníkových cen. Akce se vztahuje na Českou republiku. Všechny ceny jsou počítány bez DPH a bez vzniklých pracovních nákladů. Tuto nabídku není možné kombinovat s jinými akcemi a zvýhodněními.