Tiskové zprávy | 03/06/2019 Společnost Liebherr představila na veletrhu ISRI 2019 průmyslové stroje a kolový nakladač L 550 XPower

  • Moderní konstrukce a technologie zajišťují dlouhodobou hodnotu
  • Vybavení a příslušenství lze upravit pro každé použití

Liebherr USA, Co. Divize stavebních strojů představila na veletrhu ISRI 2019 konaném v Los Angeles, Kalifornie dva průmyslové stroje a nejefektivnější kolový nakladač.

Průmyslový stroj Liebherr LH 22M nakládá kontejner

Jeden obrázek, web (338 KB)

Průmyslový stroj Liebherr LH 30M provádí třídění materiálu na skládce kovového odpadu

Jeden obrázek, web (325 KB)

Kolový nakladač Liebherr L 550 XPower převáží materiál na skládce kovového odpadu

Jeden obrázek, web (393 KB)

Od 8. do 11. dubna představila společnost Liebherr na veletrhu ISRI 2019 průmyslové stroje LH 22M a LH 30M a kolový nakladač L 550 XPower. Na veletrhu v Los Angeles byla očekávána návštěvnost přes 5 000 odborníků z recyklačního průmyslu z USA a z celého světa.

Nejmodernější konstrukce motorů a technologie pro recyklační průmysl

Průmyslový stroj LH 22M s robustní a kompaktní konstrukcí má dosah téměř 10 metrů. Díky tomu je obzvlášť vhodný pro provoz v recyklačním průmyslu. Motor a hydraulika jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi vyvinutými společností Liebherr. Průmyslový stroj LH 22M je vybaven úsporným motorem o výkonu 105 kW, který splňuje požadavky emisní normy IV.

Průmyslové stroje LH 22M a LH 30M jsou vybaveny řadovými 4válcovými vznětovými motory Liebherr. Výkon průmyslového stroje LH 30M je 140 kW. Tento silný výkon motoru dodává vysoký točivý moment pro výkonné pohyby stroje. Stroj inteligentně reguluje kolísající zatížení, což umožňuje trvalou dostupnost maximálního točivého momentu. Tyto průmyslové stroje kombinují inteligentní elektroniku s citlivou hydraulikou a umožňují tak přesnou práci s rychlými a silnými pohyby. Rychlost a síla jsou k dispozici v každém okamžiku, kdykoliv jsou zapotřebí.

Vysoce moderní technologie motoru Liebherr se používá inteligentní řídicí jednotkou motoru, která umožňuje optimalizovanou souhru komponent pohonu. Díky tomu je zajištěna maximální efektivita a výkon. Systém LPE (Liebherr Power Efficiency) umožňuje strojům, jako je průmyslový stroj LH 30M, provoz s minimální spotřebou paliva při maximálním výkonu.

Pracovní nářadí je k dispozici pro každou práci

Na veletrhu ISRI 2019 byl představen průmyslový stroj LH 22M s třídicím drapákem Liebherr a průmyslový stroj LH 30 s drapákem Liebherr typ 64. Pro každé pracovní nasazení je k dispozici vhodné pracovní nářadí. Komponenty jsou dimenzovány pro dlouhou životnost i při vysokém provozním zatížení. Společnost Liebherr nabízí velké množství různého pracovního nářadí, volitelného příslušenství a konfigurací stroje tak, aby stroj splňoval jakékoliv požadavky provozovatelů.

Technologie zajišťuje komfort a bezpečnost

Kabina obsluhy průmyslových strojů LH 22M a LH 30M skýtá prvotřídní předpoklady pro zdravou a produktivní práci. Levá sklopná loketní opěrka umožňuje snadný a bezpečný nástup do kabiny.

Hladké a přesné pohyby řízení lze ovládat pohodlně joystickem, takže během pracovního cyklu není nutné znovu nastavovat polohu ruky. Nahrazení volantu joystickem skýtá při řízení více prostoru pro nohy a uvolňuje výhled na pracovní oblast.

Kolový nakladač Liebherr L550 XPower vystavený na veletrhu ISRI 2019 nabízí náš komplexní soubor bezpečnostních zařízení, který chrání důležité části stroje. Kolový nakladač je navíc vybaven filtrem pevných částic a vzduchovým předfiltrem. Toto vybavení v kombinaci s optimálním umístěním chladiče chrání chladicí soustavu před znečištěním.

Kolový nakladač L 550: Nejinteligentnější systém v průmyslu

Pohon Liebherr XPower v kombinaci se systémem LPI zvyšuje dostupnost stroje a efektivitu spotřeby paliva. Společně tyto systémy minimalizují spotřebu paliva kolového nakladače v porovnání s běžnými systémy pohonů až o 30 %. Systém pohonu Liebherr XPower kromě toho umožňuje automatické brzdění. Provozní brzda působí pouze podpůrně, a proto podléhá minimálnímu opotřebení.

Soustavná kontrola tažné síly pohonu XPower zabraňuje prokluzu kol. V kombinaci s automatickými samosvornými uzávěrkami diferenciálů se snižuje opotřebení pneumatik o více než 25 %. Přistup k motoru kolových nakladačů Liebherr XPower je bezpečný a snadný. Kontrolní místa a kritická místa údržby na stroji jsou snadno přístupná, což umožňuje rychlé provedení údržby a delší provozní doby.

Ke stažení

Press Information English PDF (468 KB)

Kontakt

Ana Cabiedes


Spojené státy americké