Tiskové zprávy | 29/06/2018 Společnost Liebherr otevírá nový výrobní závod hydraulických válců v Oberopfingenu

  • Společnost Liebherr-Components Kirchdorf GmbH podle plánu otevřela nový výrobní závod v Oberopfingenu/Kirchdorfu určený pro montáž hydraulických válců
  • Nový výrobní závod urychlí růst společnosti Liebherr v oblasti hydraulických válců

Společnost Liebherr-Components Kirchdorf GmbH otevřela nový výrobní závod v Oberopfingenu určený pro montáž hydraulických válců. Společnost Liebherr touto novostavbou zdvojnásobila výrobní plochu pro hydraulické válce, tlumiče a systémová řešení, což umožní urychlení dalšího růstu v oblasti hydraulických válců.

Společnost Liebherr-Components Kirchdorf GmbH podle plánu otevřela nový výrobní závod v Oberopfingenu určený pro montáž hydraulických válců. Na celkové ploše 13 hektarů byly vybudovány dvě nové výrobní haly s celkovou plochou 23 000 m², které jsou určeny pro logistiku, montáž, zkoušky a lakování hydraulických válců, a nová správní budova. Příslušná mechanická výroba prozatím zůstane v původní výrobní provozovně v obci Kirchdorf an der Iller. Do poloviny roku 2018 proběhne přestěhování zaměstnanců z výše uvedených úseků.

„Máme velkou radost z toho, že se podařilo otevřít nový výrobní závod pro montáž hydraulických válců,“ říká Dr. Christian Zenner, technický ředitel společnosti Liebherr-Components Kirchdorf GmbH. „Nový výrobní závod zajistí úseku hydraulických válců optimální perspektivy růstu a umožní nám, abychom coby globálně působící kompetenční partner dokázali rychle a flexibilně poskytovat specifická zákaznická řešení v oblasti hydraulických válců.“

Představení společnosti Liebherr-Components Kirchdorf GmbH

Společnost Liebherr-Components Kirchdorf GmbH v provozovně Kirchdorf an der Iller byla v roce 2014 vyčleněna jako nezávislý podnik z původního výrobního závodu koncernu Liebherr. Společnost Liebherr v této provozovně od roku 1958 vyvíjí a vyrábí kvalitní hydraulické válce pro různé účely.

Aby bylo možné zákazníkům též dlouhodobě nabízet inovativní řešení válců v souladu s poptávkou a podporovat zamýšlenou další expanzi, společnost Liebherr-Components Kirchdorf GmbH otevřela v obci Oberopfingen/Kirchdorf nový, vysoce moderní výrobní závod na hydraulické válce, tlumiče a systémová řešení.