22/11/2019 Sleva 20 % na náhradní díly Liebherr

Sleva 20 % na náhradní díly Liebherr*

Sleva 20 % na náhradní díly Liebherr*

Sleva 20 % na náhradní díly Liebherr*

Originální náhradní díly dodávané naší společností jsou totožné s díly a komponenty, ze kterých jsou stroje vyráběny. To zaručuje nejvyšší kvalitu odpovídající ve všech parametrech dílům původním, se kterými byl stroj navrhován a které jsou vzájemně sladěny. Originální náhradní díl je vždy plnohodnotnou náhradou za díl poškozený. Používáním těchto dílů máte jistotu, že si stroj udrží původní parametry a docílíte jeho maximální spolehlivosti.

Rychlá a přesná logistika náhradních dílů přímo ke konečnému zákazníkovi snižuje dobu opravy na minimum. Na veškeré originální náhradní díly je poskytována plná záruka.

Použití originálních náhradních dílů Liebherr přispívá k uchovávání hodnoty Vašeho stroje. Pořiďte vánoční dárky i Vašim strojům.

Další informace získáte u vašeho Liebherr-servisního partnera.

Váš Liebherr tým

* Platí pro objednávky náhradních dílů Liebherr v období od 22. 11. 2019 do 13. 12. 2019. Sleva se počítá ze standardních ceníkových cen. Platí do vyčerpání zásob. Akce se vztahuje na Českou republiku. Všechny ceny jsou počítány bez DPH a bez vzniklých pracovních nákladů. Tuto nabídku není možné kombinovat s jinými akcemi a zvýhodněními.

K akci