Novinky | 18/04/2017 Společnost Liebherr získala vyznamenání „Stavební stroj roku“ za generaci kolových nakladačů XPower® v Rakousku

Společnost Liebherr byla vyznamenána cenou „Stavební stroj roku“ rakouského časopisu Baublatt Österreich, zleva doprava: Karl Englert, (časopis Baublatt Österreich), Ing. Otto Singer (Liebherr) – Fotografii poskytl časopis Baublatt Österreich.

Jeden obrázek, web (111 KB)

Společnost Liebherr, přední výrobce kolových nakladačů na rakouském trhu, úspěšně uvedla svoji poslední novinku – kolový nakladač řady XPower. Produkt z výrobního závodu kolových nakladačů v rakouském Bishofshofenu je inovativní koncepcí stroje, která sjednocuje výkon, efektivitu spotřeby pohonných hmot, robustnost a komfort. Kolové nakladače XPower pracují díky svému pohonu s rozvětvením výkonu ve všech provozních situacích efektivně a s maximální účinností. Inženýr Otto Singer, ředitel prodeje stavebních strojů v Rakousku, převzal toto ocenění jménem společnosti Liebherr-Werk Bischofshofen GmbH. Je to potvrzení důsledné práce, kterou časopis Baublatt Österreich označil za „úctyhodný prodejní úspěch“.

Společnost Liebherr-Werk Bischofshofen GmbH již mnoho let úspěšně obhajuje svoji přední pozici na rakouském trhu stavebních strojů. Každý třetí kolový nakladač v Rakousku pochází z výrobního závodu v Bischofshofenu. Udělení ceny „Stavební stroj roku“ společnosti Liebherr-Werk Bischofshofen GmbH opětovně dokládá úspěšný vývoj moderních technologií pohonů, ale také význam společnosti Liebherr na rakouském trhu s kolovými nakladači.