Liebherr jako zaměstnavatel

Společnost Liebherr vám nabízí nové možnosti ve vaší kariéře. Zkušení odborníci, nováčci i absolventi zde nacházejí možnosti svého dalšího rozvoje v různých profesích a činnostech. Mnoho společností Liebherr zajišťuje vlastní vzdělávání a nabízí vlastní vzdělávací program.

Chci pracovat u Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.

Chceš se stát součástí našeho týmu? Jsi osoba, která je pečlivá, zodpovědná, je týmovým hráčem a ráda se vzdělává? Nebo tě třeba zajímá technika a stavební stroje? Pošli nám o sobě pár informací, přilož životopis, a jakmile budeme obsazovat odpovídající pozici, určitě se ozveme.

Chci pracovat u Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.

Nabízené pracovní pozice u Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.

Zde máte možnost získat rychlý přehled volných pracovního míst ve společnosti Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. Pomocí filtrů se dále můžete podívat na volné pracovní pozice i v ostatních společnostech Liebherr po celém světě. Kvalifikovaní a angažovaní kolegové jsou u společnosti Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. vždy vítáni.

Volná místa u společnosti Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.

Mechanikem u Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.

Uvažujete o tom, že byste se rád stal součástí týmu mechaniků zemních strojů či věžových jeřábů u společnosti Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.? Možná vám při rozhodování pomůže krátké video, které jsme natočili mezi našimi mechaniky.

Kontakty

Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.

Vintrovna 17

664 41 Popůvky u Brna

Česká republika

  • Telefon+420 547 425-330

Hana Řiháková
Personalistka

Tel.: +420 547 425 368
Mobil: +420 702 209 770
E-mail: [email protected]