HAU1 vasil martinov

МОНТАЖНИЦИ В ПРОИЗВОДСТВОПловдив- Радиново | Job-ID 24757

  • Job-ID 24757
  • Division Хладилници и фризери
  • Société Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD
  • Secteur Производство
  • Pays България
  • Niveau d'entrée Професионалисти
  • Type de contrat пълен работен ден

Направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери от 1954г. насам. Ние вдъхновяваме клиентите си отново и отново с нови предимства, като при това надскачаме границите на постижимото до момента. Винаги с крачка напред, днес вече мислим за утре.Изисквания за заемане на длъжността:

  • Образование - средно;
  • Работата е подходяща за ученици над 18 години и студенти;
  • Готовност за работа на смени (трисменен режим - включително нощна смяна).

Основни задължения

  • Изпълнение на производствените задачи според съответното работно място и производствената програма;
  • Спазване на технологичните изисквания и инструкции;
  • Спазване изискванията, свързани с качеството и безопасната работа.

Необходими документи

автобиография.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ

  • Сигурност, стабилност и коректност в Трудово-правните отношения;
  • Брутно възнаграждение над 1500 лв, което включва:

Oсновна работна заплата - 1104 лв.

До 30% бонуси върху основната заплата Добавка за нощен труд – мин. 2,20 лв. на час

Ваучери за храна – 60 лв.

Добавка за поевтинена храна – 40 лв.

  • Безплатен транспорт или добавка за транспортни разходи
  • Богата социална дейност – футбол, фитнес, плуване, тенис на корт, инициативи свързани с подобряване на околната среда и др.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Envoyer une candidature en ligne Imprimer la page

L'entreprise

Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД произвежда широка гама от висококачествени хладилници и фризери за търговията и за промишлеността.

Site

Liebherr-Hausgeräte Marica EOOD

Radinovo

4202 Radinovo

България

Contact

Ivanka Kazakova

* Une passion commune. Tant d’opportunités.

En raison de la propagation du coronavirus, il se peut que nous rencontrions quelques retards dans le traitement des candidatures. Nous vous prions de bien vouloir renoncer à nous solliciter, et vous remercions de votre compréhension.

Questions fréquentes

Vous avez des questions sur le thème du travail chez Liebherr ? Toutes les réponses sont ici ! Questions fréquentes

Candidature spontanée

Vous n’avez pas encore trouvé le poste qu’il vous faut ? N’hésitez pas à nous soumettre votre candidature spontanée. Soumettre une candidature spontanée